Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti
Šeštadienis 2015.10.10
Pranešk naujieną
Daugiau orai.lt

Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Andrius Pojavis: „Važiuoju pasilinksminti ir... nugalėti“

Andrius Pojavis
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Andrius Pojavis
Šaltinis: 15min.lt
A A

Internete išplatintas vaizdo įrašas, kuriame Lietuvos atstovas „Eurovizijos“ konkurse Andrius Pojavis atsakinėja į trumpus jam pateiktus klausimus apie gyvenimą ir ne tik.

Daugiau Žmonės.lt naujienų ir diskusijų – mūsų Facebook puslapyje!

Interviu metu A.Pojavis trumpai pasakoja apie save: teigia, kad visas gyvenimas jam it hobis, labiausiai mėgsta savo rankas, daugiausia problemų jam kelia nuosava galva. Mėgstamiausia daina, anot dainininko – tyla, o geriausias dainininkas – jis pats.

Vaikinas nedaugžodžiauja: sako, kad geriausia jo gyvenimo diena – dukros gimimas, blogiausia – jo paties gimimas. Slaptų svajonių neatskleidžia, tačiau tikina esąs laimingas, gyvena, kad gyventų, o numirti, mano, verta dėl meilės.

Prakalbęs apie jau gegužės mėnesį vyksiantį „Eurovizijos“ konkursą, kuriame A.Pojavis pasirodys pirmojo pusfinalio metu – gegužės 14-ąją – dainininkas išlieka atviras. „Važiuoju pasilinksminti ir... nugalėti“, – šypsodamasis sako jis.

Apie savo konkursinę dainą A.Pojavis kalba taip pat glaustai: „Man patinka mano daina. Ji yra apie meilę, žinoma.“

Gerbėjų A.Pojavis prašo sekti „Eurovizijos“ konkursą ir jį palaikyti.

Komentarai: 11
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt