Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Premjera. Grupė „InCulto“ pristato linksmiausią kūrinį „Eurovizijai“ – „Eastern European Funk“! (video, apklausa)

Grupė „InCulto“
Grupė „InCulto“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Grupės „InCulto“ muzikantai paruošė patį linksmiausią šiais metais kūrinį „Eurovizijai“! Dainą „Eastern European Funk“ jau galima išgirsti radijo stotyse, o šią savaitę kūrinys nuskambės ir nacionalinės „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankos pusfinalyje, kuris bus rodomas šį šeštadienį per LTV.

Siekdama būti arčiau savo gerbėjų grupė praėjusią savaitę paskelbė ir ypatingą, kvapą gniaužiantį konkursą, kuris leis vienam iš grupės kūrybą mėgstančių žmonių dalyvauti su jais scenoje šią savaitę! Daugiau informacijos apie šį pasiūlymą galima rasti portale www.15min.lt arba specialioje 15min.lt „Eurovizijos“ rubrikoje. Konkurso nugalėtoją grupė paskelbs šį trečiadienį, vasario 24 dieną, LTV filmavimo išvakarėse. Tai neturintis precedento konkursas Lietuvoje!

Praėjusią savaitę grupė nufilmavo ir dainos „Eastern European Funk“ dokumentinį filmuką. Socialinėmis akcijomis ir pasirodymais netradicinėse vietose garsėjantys muzikantai su savo daina apsilankė įvairiose Vilniaus vietose: prekybos centre, degalinėje, įvairių kompanijų biuruose. Vasario viduryje „InCulto“ vieninteliai iš Lietuvos muzikantų buvo atvykę į „Eurovizijos“ rėmėjų TEO biurą, kur taip pat surengė pasirodymą. Į dainos filmuką pateko akimirkos iš visų šių pasirodymų.

„Pastaraisiais mėnesiais turėjau daug progų įsitikinti populiarumu nuomonės, kad „InCulto“ jau seniai yra verti dalyvauti „Eurovizijoje“. Šių metų savo dainą sukūrėme dar vasarą – ačiū Dievui, kad nebuvome priversti kūrinį įrašinėti paskutinę minutę, kaip daug kam dėl objektyvių priežasčių nutiko šiais metais. Labai džiaugiamės, kad šiemet Lietuva dalyvauja „Eurovizijoje“ ir galime savo daina ir nuotaika pasidalinti su visais klausytojais“, – šypsojosi grupės lyderis Jurgis Didžiulis.

Pasak jo, ši „eurovizinė“ daina yra aktuali visiems rytų europiečiams ir jų emigrantams vakaruose, ji suvienija visas Rytų Europos valstybes, jų žmones ir kalba apie juos su Vakarų Europos klausytoju. Be to, „Eastern European Funk“ yra nuotaikingiausias ir daugiausia energijos skleidžiantis lietuviškos „Eurovizijos“ atrankos kūrinys. Kaip pastebi „InCulto“, su melancholiškais kūriniais mūsų šaliai dar nėra pavykę nieko pasiekti šiame konkurse – aukščiausius rezultatus iškovojo dainos, papirkusios savo gyvumu ir energija: „LT United“ „We Are the Winners“ ir „Skamp“ „You Got Style“.

„Esu girdėjęs ir tokių atsiliepimų, kad mūsų naujoji daina yra geriausias sumanymas nuo „LT United“ laikų, todėl konkurse dalyvaujame drąsiai ir užtikrintai. Esame pasiruošę gerai praleisti laiką patys ir pasidalinti juo su visais. Manau, šie metai yra „InCulto“ metai“, – įsitikinęs ką tik iš atostogų Maroke sugrįžęs ir, kaip visada, pilnas optimizmo Jurgis Didžiulis.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt