Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl „Eurovizijos“ taisyklių pažeidimo Ukrainai skirta bauda (video)

Ukrainos dainininkė Alyosha
Kyiv Post nuotr. / Ukrainos dainininkė Alyosha
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmadienis, kovo 22 diena, yra paskutinė diena, kai Europos šalių transliuotojai turi oficialiai pristatyti savo šalies atstovą „Eurovizijoje“. Tačiau Ukrainos visuomeninis transliuotojas NTU informavo Europos transliuotojų sąjungą (ETS), kad kol kas negali pristatyti savo siunčiamo dalyvio.

Dėl konkurso taisyklių pažeidimo speciali „Eurovizijos“ konkurso grupė nusprendė paskirti Ukrainos transliuotojui kontrolės baudą ir papildomą baudą už kiekvieną dieną po galutinio termino, kol ETS nebus pristatytas oficialus Ukrainos atstovas.

Visuomeninis Ukrainos transliuotojas užtikrino ETS, kad pristatys savo siunčiamų dalyvių sąrašą ne vėliau kaip pirmadienį, kovo 29 dieną.

„Speciali grupė dėl „Eurovizijos“ taisyklių pažeidimo turi kontrolės galimybę skirti bausmę arba diskvalifikuoti transliuotoją. Šiuo atveju „Eurovizijos“ valdžios atstovai skyrė baudą“, – sakė vykdantysis „Eurovizijos“ konsultantas, pranešdamas, kad visos kitos 38 šalys tvarkingai pristatė savo atstovus.

15min.lt primena, kad pasikeitus Ukrainos valdžiai ir iš pareigų atleidus nacionalinio transliuotojo NTU prezidentą, buvo atšauktas ir išrinktas Ukrainos atstovas „Eurovizijoje“ – dainininkas Vasylis Lazarovičius.

Šeštadienį, kovo 20 d., per pakartotinį Ukrainos atrankos į „Euroviziją“ finalą buvo išrinkta 23-ejų metų dainininkė Alyosha su daina „To Be Free“. Tačiau po šou buvo atskleista, kad Alyoshos daina buvo sukurta 2008-aisiais – tai pažeidžia „Eurovizijos“ taisykles. Be to, pasigirdo nuomonių, kad ukrainietės daina yra Lindos Perry ir Grace Slick dainos „Knock Me Out“ plagiatas.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt