Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Natūropatas Anatolijus Malovičko: „Ligos – mokestis už nerūpestingą gyvenimą“

Anatolijus Malovičko
Žurnalo „Ji“ nuotr. / Anatolijus Malovičko
Šaltinis: Žurnalas „JI“
1
Skaitysiu vėliau
A A

„Daugelis ligonių yra tiesiog nepasirengę būti sveiki, o medicinoje iki šiol yra miglotas supratimas apie ligų kilmę ir jų gydymą. Kol bus gydomos ne ligos priežastys, o simptomai, tol daugės sergančiųjų“, – sako natūropatas, daugiau kaip šešiasdešimties knygų autorius, Anatolijus Malovičko.

Sakote, žmonės nepasirengę būti sveiki?..

Kai į mane kreipiasi žmogus ir kai jam pasakau, kad jo ligos priežastis slypi netinkamoje mityboje ir kad reikia atsisakyti kai kurių produktų, daugelis sutrinka: „Ką? Man negalima valgyti dešros? Visą gyvenimą valgiau ir valgysiu.“ Daugelis tikisi, kad skirsiu stebuklingų žolelių, kurias jis galės derinti su alumi ir dešra. Dar daug žmonių nėra pasirengę ir nenori, ką nors keisti – jie tikisi stebuklingos pagalbos iš žolininko, gydytojo ir pan.
Taip pat ir šiuolaikinė medicina eina ne tuo keliu. Susiklosčiusi padėtis kelia pagrįstą nerimą: per pastaruosius metus gydytojų, vaistų, ligoninių, vaistinių daugėja, o ligų ir mirčių dėl komplikacijų kažkodėl nemažėja. Netgi priešingai – atsiranda vis daugiau naujų ligų ir virusų.

Tokiems ligoniams skiriate žolelių mišinių, kuriais kvepia visas jūsų butas?

Pirmiausia esu natūropatas. O natūropatija nepripažįsta jokių vaistų, net augalinių. Natūropatijos esmė – gydymas be vaistų, vien reguliuojant mitybą. Ir tai labai veiksminga. Tačiau sodyboje auginu ir vaistingųjų žolelių – galima sakyti, dvidešimčia procentų esu ir žolininkas. Kai kuriais atvejais žmonėms skiriu ir vaistažolių mišinių.

Kaip manote, kodėl atsiranda naujų ligų ir virusų?

Dar prieš ketverius metus tai buvo paslaptis, o dabar niekam ne naujiena. Mokslininkai nustatė, kad įtakos tam turi didėjanti žemės vibracija, kurią lemia elektromagnetinės iškrovos (elektros ir visokie buitiniai prietaisai, elektrinės ir kt.).
Įprasta žemės vibracija iki 2000 metų buvo 7 hercai, o 2009–aisiais ji žaibiškai padidėjo iki 75 hercų. Daugelis augalų ir gyvūnų rūšių, anot mokslininkų, išnyko dėl to, kad nesugebėjo prisitaikyti. Žmogus prie besikeičiančių vibracijų lengviau prisitaiko, tačiau to pasekmė – įvairios ligos. Pažiūrėkite, kaip sparčiai per pastaruosius dešimt metų padaugėjo sergančiųjų alergija, psichikos, širdies ir kraujotakos, onkologinėmis ir infekcinėmis ligomis. Kiekviena liga ir virusai turi savo vibracijas. Jeigu žmogaus vibracija panaši į to viruso ar ligos, ji tiesiog pritraukiama. Elementarus dėsnis – panašus pritraukia panašų. Pavyzdžiui, žemo dažnio vibracijas turintys žmonės dažniau serga tuberkulioze, nes jų ir ligos vibracijų dažnis sutampa.
Mokslininkai jau yra sukūrę prietaisą (beje, aš jį irgi turiu), kuriuo galima užrašyti ligos vibraciją ir rezonanso metodu ligą sunaikinti.

Jūs įsitikinęs, kad vien tinkama mityba ir gyvensena galima išgydyti 70–90 procentų ligų?

Taip, ir tai sakau visiškai atsakingai. Daugiau kaip per keturiasdešimt metų darbo praktikos įsitikinau, kad onkologinės ligos – tai visų mūsų organizme esančių parazitų (kirmėlių, mikrobų, virusų, grybelių, kraują teršiančių nuodingųjų maisto atliekų sankaupų) sukeltos pasekmės. O nuodingosios atliekos susidaro dažnai ir dideliais kiekiais valgant raudonos mėsos, taip pat  krakmolingų ir mielinių produktų. Šias paslaptis atskleidžiau ir savo naujausioje knygoje „Sunkių ir onkologinių ligonių mityba ir organizmo valymas“, kuriai medžiagą kaupiau visą gyvenimą.
Mano manymu, yra dvi ligos, kurios sukelia visas kitas – tai blogas kraujas ir bloga kraujotaka. Išvalius organizmą, kai jis vėl geba visu pajėgumu pumpuoti kraują ir aprūpinti organus, ląsteles maisto medžiagomis, išnyksta inkstų ligos, normalizuojamas kraujospūdis ir t. t.

Radote sveikatos eliksyrą?


Galima sakyti – taip. Jis labai paprastas. Puikią sveikatą lemia trys pagrindiniai dalykai: vanduo, virškinimo fermentai ir skrandžio sulčių rūgštingumas. Mokslininkų įrodyta, kad rūgščioje terpėje nesiveisia jokie mikrobai, neišgyvena jokie virusai ir t. t. Taigi žmogaus nepuola ligos. O jei skrandyje vyrauja šarminė terpė, susidaro sąlygos tarpti visokiems „parazitams“. Ląstelės negali atsinaujinti ir cholesterolio perteklius kaupiasi net tų žmonių organizme, kurie nevalgo riebiai.
Taip pat svarbu, kad būtų pakankamai virškinimo fermentų, kuriuos irgi galima sureguliuoti tinkama mityba. Kai jų trūksta, blogai perdirbamas maistas, jis pūva ir nuodija organizmą. Ir ne mažiau svarbus vanduo: kiek, kada ir koks geriamas. Patarčiau visiems gerti struktūrizuotą (pavyzdžiui, atšaldytą ir vėl atšildytą). Struktūrizuoti vandenį geba tik labai stiprūs ekstrasensai (tokių pasaulyje yra vienetai) arba tai galima padaryti specialia aparatūra.
 

Žurnalas „JI“
Komentarai: 1
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt