Publikuota: 2010 birželio 9d. 17:36
15min.lt

Garsūs Rusijos kirpėjai pristatė madingus kirpimus (nuotraukos)

Trečiadienį Vilniaus „Litexpo“ rūmuose buvo pristatyti madingi saloniniai kirpimai. Juos lietuvių publikai pateikė garsi Rusijos kirpimo meno „Dolores“ akademija.
Renginio akimirka.
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Renginio akimirka.
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Renginio akimirka
Aleksejus Sychkovas su modeliu 

Renginio metu buvo pristatyti aštuoni saloniniai kirpimai: penki moteriški ir trys vyriški.

Trečiadienį ir ketvirtadienį rūmuose „Litexpo“ vyksiančius renginius veda „Dolores“ akademijos dėstytojai, kirpėjų čempionatų Rusijoje prizininkai Aleksejus Sychkovas ir Julija Jasnikova.

Pasak A.Sychkovo, šiuo metu mados tendencijos atsigręžusios į bjaurumą: kaip pavyzdį kirpėjas pateikė dainininkę Lady GaGą, kuri anksčiau būtų visus šokiravusi, o šiais laikais dainininke žavimasi ir ja sekama. Kirpėjas taip pat pridūrė, kad vis dėlto žmonėms nereikėtų bijoti įvaizdžio keisti kardinaliai ir stengtis turėti savitą stilių.

Pasak kirpėjo, šiuo metu madingas gėlės žiedlapių stiliaus kirpimas – keliais sluoksniais iškarpyti plaukai, dažyti keliomis spalvomis. Kurdamas šukuosenas A.Sychkovas naudoja rausvą, rožinę, rudą, kaštoninę, juodą, baklažano, balkšvą ir pelenų spalvas.

Pasak renginio organizatorių, „Dolores“ akademija – stipriausia kirpimo meno akademija Rusijos ir Baltijos šalyse, diktuojanti mados tendencijas tarptautinėje rinkoje. Daugelis garsių Lietuvos kirpėjų-stilistų yra baigę šią akademiją.

Skaityti visus komentarus 10
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga