Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gatvės stilius: masėms įkandama mada

Gatvės stilius Italijoje
Marijos Palaikytės nuotr. / Gatvės stilius Italijoje
Šaltinis: Žmonės.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiandienos stilingasis, deja, per daug neišsiskiria ypatingais stiliaus sprendimais ar pernelyg išlavinta fantazija, bet gali būti teisingos ir svarbiausia masėms įkandamos mados pavyzdžiu.

Nors aš visada palaikau kokybės, o ne kiekybės akcentavimo principą, šiandien užmerkime akis į tai ir tiesiog aptarkime puikų sodrių, pavasariškų spalvų žaismą kasdieninėje aprangoje.

Nors parinkdama šiandienos rubrikos herojaus nuotrauką niekaip neskatinu rūkymo (!), tenka pripažinti, kad tai labai autentiškas vaizdas iš Italijos gatvių, o, pavyzdžiui, pypkės dabar dažnai tampa kruopščiai parinkta įvaizdžio dalimi.

Įdomus ir vietinėje stilistikoje itin dažnas dominuojančios sodrios kelnių spalvos pasirinkimas. Būtent kelnių akcentavimas ir jų derinimas su klasikiniais, visai niekuo neypatingais marškiniais bei švarkais, iš pirmo žvilgsnio, atrodytų būdingas jaunatviškam stiliui, pasirodo, yra didžiai mėgstamas ir brandesnių vyrų bei senjorų tarpe.

Apskritai labai sveikintinas išties ryškių spalvų pasirinkimas, o ypač rudos bei mėlynos spalvų derinimas, kuris, deja, vis dar neatranda užtikrintos vietos mūsų tautiečių garderobuose.

Šiandienos palinkėjimas visiems ir man pačiai – kad kuo rečiau tektų sutikti tokius aprangos pavyzdžius, kaip vyro antrame nuotraukos plane...

Šilčiausi linkėjimai,
Marija Palaikytė

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt