Publikuota: 2009 gegužės 28d. 23:01
15min.lt

Papuošalų ir drabužių kūrėjai susivienijo! (nuotraukos)

Galerija „Dorė“, kurioje savo kūrinius demonstruoja papuošalų dizaineris Tauras Blaževičius, bei mados namai „Cantas“ su savininke Jolanta Mikalajūniene ketvirtadienio vakarą garsiems svečiams ir gerbėjams iškilmingai paskelbė apie prasidėjusią kūrėjų partnerystę. Ta proga Vilniaus senamiesčio vienuolyno kieme pristatyta proginių drabužių, subtiliai suderintų su elegantiškais papuošalais, kolekcija.
Mados namų „Cantas“ ir juvelyrikos galerijos „Dora“ bendros kolekcijos pristatymas
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Mados namų „Cantas“ ir juvelyrikos galerijos „Dora“ bendros kolekcijos pristatymas

Su gėlėmis ar dovanėlėmis pasveikinti ne tik moteris džiuginančių kūrėjų skubėjo Žilvinas Grigaitis, Rasa Martens, Edvardas Žičkus su kolege Ingrida Kazlauskaite, Kęstutis Daukšys su žmona ir kiti svečiai. Susirinkusiuosius geriausiu Vengrijos vynu vaišino verslininkas Darius Katinas su sužadėtine Vaidile.

Vakaro kulminacija tapo elegantiškų ir ne mažiau prabangių drabužių bei juvelyrikos dirbinių kolekcijos pristatymas. Susirinkusieji galėjo įsitikinti, kad drabužių ir papuošalų kūrėjų prasidedantis bendradarbiavimas duoda akiai malonų rezultatą.

Mados namai „Cantas“, veikiantys jau trečius metus, bendradarbiauja su kūrybingaisiais dizaineriais Kristina Kruopienyte, Egidijumi Sidaru, Sonata Bylaite, Rita Kazokaite. Kokybe nenusileidžia ir galerijos „Dorė“ papuošalai, kuriami tik iš tauriųjų metalų – paladžio, aukso, sidabro. Jiems naudojami tik natūralūs, atrinkti akmenys, o papuošalų deimantai yra iš tų pačių kasyklų, kaip ir „Tiffany“.

Skaityti visus komentarus 3
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga