Penktadienis 2015.08.28
Pranešk naujieną
Daugiau orai.lt

Papuošalų ir drabužių kūrėjai susivienijo! (nuotraukos)

Mados namų „Cantas“ ir juvelyrikos galerijos „Dora“ bendros kolekcijos pristatymas
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Mados namų „Cantas“ ir juvelyrikos galerijos „Dora“ bendros kolekcijos pristatymas
Šaltinis: 15min.lt
A A

Galerija „Dorė“, kurioje savo kūrinius demonstruoja papuošalų dizaineris Tauras Blaževičius, bei mados namai „Cantas“ su savininke Jolanta Mikalajūniene ketvirtadienio vakarą garsiems svečiams ir gerbėjams iškilmingai paskelbė apie prasidėjusią kūrėjų partnerystę. Ta proga Vilniaus senamiesčio vienuolyno kieme pristatyta proginių drabužių, subtiliai suderintų su elegantiškais papuošalais, kolekcija.

Daugiau Žmonės.lt naujienų ir diskusijų – mūsų Facebook puslapyje!

Su gėlėmis ar dovanėlėmis pasveikinti ne tik moteris džiuginančių kūrėjų skubėjo Žilvinas Grigaitis, Rasa Martens, Edvardas Žičkus su kolege Ingrida Kazlauskaite, Kęstutis Daukšys su žmona ir kiti svečiai. Susirinkusiuosius geriausiu Vengrijos vynu vaišino verslininkas Darius Katinas su sužadėtine Vaidile.

Vakaro kulminacija tapo elegantiškų ir ne mažiau prabangių drabužių bei juvelyrikos dirbinių kolekcijos pristatymas. Susirinkusieji galėjo įsitikinti, kad drabužių ir papuošalų kūrėjų prasidedantis bendradarbiavimas duoda akiai malonų rezultatą.

Mados namai „Cantas“, veikiantys jau trečius metus, bendradarbiauja su kūrybingaisiais dizaineriais Kristina Kruopienyte, Egidijumi Sidaru, Sonata Bylaite, Rita Kazokaite. Kokybe nenusileidžia ir galerijos „Dorė“ papuošalai, kuriami tik iš tauriųjų metalų – paladžio, aukso, sidabro. Jiems naudojami tik natūralūs, atrinkti akmenys, o papuošalų deimantai yra iš tų pačių kasyklų, kaip ir „Tiffany“.

Komentarai: 3
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt  

Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti