Publikuota: 2013 lapkričio 27d. 10:24
Žmonės.lt

Simonos Brazdžionytės naujos papuošalų kolekcijos modeliais tapo ir Vaida Skaisgirė, ir Justinas Jarutis

Papuošalų ir aksesuarų dizainerė Simona Brazdžionytė pristato naujausią papuošalų kolekciją, skirtą ir vyrams, ir moterims. Pristatyti savo darbus menininkė patikėjo Vaidai Skaisgirei, Justinui Jaručiui, Modestui Švobai ir Julijai Vežauskaitei.
Vaida Skaisgirė
Dariaus Gražio nuotr. / Vaida Skaisgirė

Kurti nepailstanti menininkė Žmonės.lt skaitytojams pristato darbus iš naujausios savo papuošalų kolekcijos.

Anot Simonos Brazdžionytės, kurti rudeninę kolekciją ją įkvėpė besikeičiantys orai – rudeniškas niūrumas ir dargana. „Norėjosi kažko šilto“, – sakė ji.

Ši kolekcija jai – ypatinga: pirmąkart papuošti S.Brazdžionytė nutarė ne tik moteris, bet ir vyrus.

„Moterims skirtoje kolekcijoje šį kartą įsipynė keramika, kas yra mano specializacija. Norėjosi, kad liktų drugelis – tą ir padariau, tik gal kiek kitokioje formoje. Vyriškų aksesuarų kolekcijoje atsirado liemenės, petnešos, vyrauja odos ornamentai. Vyrams norėjau sukurti kažką patvaraus, patikimo, todėl pasitelkiau odą. Norėdama išgauti šaltesnį akcentą, naudojau metalo detales“, – portalui Žmonės.lt apie kūrinius kalbėjo S.Brazdžionytė, prieš mėnesį atidariusi savo papuošalų studiją.

Paklausta, ar lietuviams vyrams reikia papuošalų, aksesuarų, ji tikino nuolat jaučiantį tokį poreikį: „Taip tik atrodo, kad vyrai Lietuvoje – nesipuošia. Manęs dažnai klausia, prašo padėti pasipuošti. Dažnai parduotuvėse jie neranda norimų papuošalų su patinkančiais raštais, formomis. Todėl man ir kilo ši idėja. Kuriu liemenes, petnešas – tai, ko kasdienybėje trūksta.“

Lauryno Žižio nuotr./Modestas Švoba, Julija Vežauskaitė ir Justinas Jarutis
Lauryno Žižio nuotr./Modestas Švoba, Julija Vežauskaitė ir Justinas Jarutis

Pristatyti kolekcijas siejant jas su metų laikais menininkei tampa tradicija – šįmet ji jau pristatė pavasario papuošalų kolekciją. „Tikiuosi kolekcijas atnaujinti kiekvieną sezoną. Norėčiau, kad tendencija pristatyti kolekcijas pavasarį, vasarą, rudenį ir žiemą išliktų“, – sakė moteris.

Modelius fotosesijai ji taip pat parinko neatsitiktinai. „Justinas, Modestas – jiedu sukasi pramogų pasaulyje ir jiems norisi kažkokių detalių. Todėl ir pasirinkau šiuos modelius – norėjau parodyti, kad visas reikiamas detales galima sukurti. Jie susiję su muzika, o man gyvenime ji taip pat labai svarbi – užveda mane ant kelio kūrybiškai. Jie yra veiklūs, tai man imponuoja“, – sakė S.Brazdžionytė.

V.Skaisgirę ji jau nuo seno vadina savo mūza: „Vaida taip pat yra jauna, veikli moteris, motina. Esu už tokius žmones, kurie, būdami tokie jauni, kažką veikia – dirba, mokosi, kuria savo gyvenimą. Tai mane įkvepia.“

Lauryno Žižio nuotr./Justinas Jarutis
Lauryno Žižio nuotr./Justinas Jarutis
Skaityti visus komentarus 13
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Skaityti visus komentarus 13
Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga