Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kodėl vyrai apgaudinėja moteris?

Jausmai
T. Urbelionio BFL nuotr. / Jausmai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Akivaizdu, kad visi vyrai žino, jog apgaudinėti žmoną ar merginą yra blogai, tačiau vis tiek tai daro. Kodėl? Pabandysime pateikti keletą priežasčių, kodėl vyrai renkasi neištikimybę.

1. Moterys vyrų nebepatenkina seksualiai.

Sutiksite ar ne, bet vyrams labai svarbūs seksualiniai santykiai. Seksas yra svarbus poros santykių faktorius, nors krikščionys tai laiko nepriimtinu dalyku tarp nesusituokusių porų.

Niekas negalėtų paneigti, jog ilgalaikiai santykiai gali sumažinti moterų susidomėjimą seksualiniais santykiais. O tai lemia, kad vyrai pradeda ieškoti malonumo kitur.

Įdomu tai, kad dauguma vyrų taip pat nenori sunaikinti antrosios pusės „geros mergaitės“ įvaizdžio, todėl įvairiems sekso žaidimams susiranda kitą partnerę.

2. Moterys vyrus išduoda pirmosios, tuomet vyrai seka jų pėdomis.

Neištikima moteris įžeis bet kokį vyrą. Vyras kerštaudamas tokiai moteriai taip pat gali pradėti ieškoti santykių su kitomis ir tokiu būdu bandys sumažinti savo pyktį ir nusivylimą.

3. Vyrai nemano, kad apgaudinėti yra blogai.

Kai kurie vyrai įsitikinę, kad jei moteris nesužinos, jog buvo apgauta, neištikimybė nėra blogas dalykas.

4. Tai pakelia vyro ego.

Visų vyrų ego labai didelis. Todėl jie nekenčia, kai moterys apie automobilius žino daugiau ar žaidžia krepšinį geriau nei jie.

Žinoma, niekas labiau nepakels vyro ego ir pasitikėjimo savimi nei žinojimas, jog kitos moterys juo žavisi ir jo siekia.

5. Moterys yra priekabios.

Priekabios moterys vyrus verčia jaustis netikusiais ir nereikalingais. Nuolatiniai barniai, riksmai, priekabiavimas yra dažniausi galvos skausmą sukeliantys dalykai. Vyrai norėdami nuo to pabėgti pradeda apgaudinėti antrąsias puses. Neištikimybė yra kur kas geresnis vaistas nuo galvos skausmo nei aspirinas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt