Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vyro charakteris pagal jo mėgstamas sekso pozas

Porelė paplūdimyje
Photos com. nuotr. / Porelė paplūdimyje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Тaip, kaip vyras elgiasi lovoje, kokias mėgsta sekso pozas, daug ką galima pasakyti apie jo charakterį. Todėl jei moterys nenori apsirikti pasirinkdamos partnerį, turėtų būti budrios!

Vyrui ne tas pats, ką jaučia jo mylimoji

Pirmiausiai reikėtų atkreipti dėmesį tai, kaip vyras elgiasi preliudijos metu. Jei partneriui rūpi, kad aplinka būtų romantiška: uždega žvakes, įjungia lyrišką melodiją ir t.t. – greičiausiai jis nersis iš kailio, kad suteiktų moteriai malonumą. O jei vyras nuolat ar retsykiais žvilgteri savo moteriai į akis sekso metu, tai reiškia, kad jis jaučia jai gilius jausmus ir jam ne tas pats, ką jaučia jo mylimoji. 

Jei vyras bučiuoja moterį labai švelniai, vos prisiliesdamas lūpomis, tai reiškia, kad jis jaudinasi ir galvoja, kaip suteikti didesnį malonumą. Tokiu atveju moteris turėtų jį nuraminti, parodyti švelnumą arba tiesiog pasakyti, ko jai labiausiai norėtųsi.

Vyras, besimylintis iš nugaros, nemėgsta afišuoti savo jausmų

Daug ką galima pasakyti apie vyrą ir iš to, kokia poza jam patinka mylėtis. Jei jis labiausiai mėgsta pozą „vyras iš nugaros“, tai reiškia, kad jūsų partneris pasitiki savimi ir mėgsta kontroliuoti situaciją. Tai, žinoma, geras ženklas. Bet kartais gali atrodyti, kad vyras pernelyg pasitiki savo jėgomis ir elgiasi egoistiškai partnerės atžvilgiu. Be to, mylintis poza „vyras iš nugaros“, žinia, galima išvengti akių kontakto. O tai reiškia, kad partneris, mėgstantis šią pozą, nemėgsta afišuoti savo jausmų net ir labai artimam žmogui.

O jei vyras neabejingas pozai „šonu, veidu vienas į kitą“ tai reiškia, kad jam norisi maksimaliai prisispausti prie savo partnerės. Tai – taip pat signalas, kad jis gali būti neužtikrintas moters jausmais. Todėl jam norisi, kad moteris įrodytų, jog jis jai brangus. Kaip ten bebūtų, bet vyras, mėgstantis šią pozą, – jausmingas ir švelnus žmogus.

Mylėtis „misionieriaus“ poza reiškia viską daryti kaip reikiant

Manoma, kad vyrai, mėgstantys pozą „moteris ant viršaus“, – egoistai, nes nori, kad  partnerės atliktų už juos visą „darbą“. Tačiau ne visai taip. Didelė tikimybė, kad toks vyras ne šiaip sau mėgsta linksmai leisti laiką, bet ir rūpi, kaip suteikti moteriai malonumą. Juk daugumai moterų būtent ta poza mylintis lengviausia pasiekti orgazmą.

O jei  partneris teikia pirmenybę tradicinei „misionieriaus“ pozai, tai reiškia, kad jis mėgsta viską daryti kaip reikiant, neatsitraukdamas nė žingsnio nuo savo principų. Greičiausiai tai ištikimas ir atsidavęs vyras, kuris nepaves ir neišduos moters sudėtingoje gyvenimo situacijoje. Visi šie bruožai daro jį idealiu sekso partneriu moters akyse, kurioms svarbiausia – stabilumas ir užtikrintumas rytdiena. Tačiau jei moteriai gyvenimas turi būti nuolatinė šventė su emocijų pliūpsniais, su tokiu vyru jai bus nuobodu.

Prieš darant išvadas, vertėtų pakalbėti

Iš karto po sekso – puikus laikas ir galimybė suprasti, ką iš tikrųjų moteriai jaučia vyras. Jei pasiekęs orgazmą jis iš karto nusisuka ant kito šono, tai reiškia, kad jis nori atsiriboti nuo jos emocijų ir problemų.

Tai taip pat gali būti ir pavojaus signalas. Tikėtina, kad tam vyrui reikia iš moters tik sekso ir jis nejaučia jai jokių jausmų. Beje, prieš darant visas šias išvadas, moteriai labai vertėtų pakalbėti su juo ir pasakyti, ko ji nori ir tikisi, kol jis nespėjo nusisukti ant kito šono ir užknarkti. Žinoma, jei jai iš tikrųjų to reikia.

Komentarai
Šioje istorijoje Seksas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt