Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti
Pirmadienis 2015.08.31
Pranešk naujieną
Daugiau orai.lt

Sati: „Spalį išsiskyrėme oficialiai“

Šaltinis: „Žmonės“
Violeta Jurkonienė-Sati
Jono Staselio nuotrauka / Violeta Jurkonienė-Sati
A A

Visą savaitę smalsuoliai spėliojo, ar tikrai dainininkės Violetos Jurkonienės-Sati (33) ir jos sutuoktinio teisininko Liudo šeimoje kvepia skyrybomis, nes pora, anot gandonešių, jau kuris laikas gyvena atskirai. „Taip, tiesa. Spalio pradžioje išsiskyrėme oficialiai“, – liūdnus gandus dainininkė patvirtino tik žurnalui „Žmonės“.

Daugiau Žmonės.lt naujienų ir diskusijų – mūsų Facebook puslapyje!

Dar neseniai krišnaizmą išpažįstančios, žavios, stilingos, dėl klubus siekiančių tviskančių plaukų ir iš akių spindinčios ramybės kiek nežemiškai atrodančios dainininkės gyvenimui niekuomet nebūtum pritaikęs įprastų taisyklių. Tačiau nutiko taip, kad viena banaliausių – septynerių metų santuokos krizės – pritiko kaip tik jai... Ilgą laiką tylėjusi ir neviešinusi asmeninio gyvenimo detalių, Sati visą tiesą ryžosi papasakoti žurnalui „Žmonės“. 

Pokalbis su dainininke – šios savaitės žurnale „Žmonės“

 

„Žmonės“
Komentarai: 17
Žymės Sati
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt