Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

31-ąjį gimtadienį švenčianti Ingrida Kazlauskaitė sau linki nenubaidyti sėkmės paukštės

Ingrida Kazlauskaitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Ingrida Kazlauskaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kiekvienos Kalėdos dainininkei Ingridai Kazlauskaitei – dviguba šventė: gruodžio 26-ąją, antrąją Kalėdų dieną ji mini savo gimtadienį. Šįmet Ingridai suėjo 31-eri.

Likus kelioms dienoms iki savo šventės I.Kazlauskaitė dar nežinojo, kaip paminės naują sukaktį. „Galbūt būsiu Vilniuje, gal Kaune, o gal Klaipėdoje. Gali būti, kad išvis gimtadienį kartu su Naujais metais sutiksiu“, – Žmonės.lt sakė ji.

Kadangi esu gimusi tokiu ypatingu laikotarpiu, kada visi aplink geri, visas pasaulis švenčia ir vyrauja šventinė nuotaika, gimtadienis man labai ypatingas.

Moteris tikino, kad gimtadienis jai – labai svarbi šventė, tačiau į šią dieną žvelgia kitaip nei įprasta: „Kadangi esu gimusi tokiu ypatingu laikotarpiu, kada visi aplink geri, visas pasaulis švenčia ir vyrauja šventinė nuotaika, gimtadienis man labai ypatingas. Tačiau nemanau, kad būtinai turiu kasmet kelti puotą. Tiesiog gimiau tą dieną, tėveliai suteikė gyvybę. Už tai jiems reikia padėkoti. Taip pat tai diena, per kurią pagalvoju, ką per metus dariau gerai ir ką reikėjo padaryti kitaip, išsikeliu naujus tikslus, apmąstau lūkesčius. Žvelgiu šiek tiek filosofiškai: gimtadienis – atskaitos taškas naujiems metams.“

Ingrida visai neapgailestauja, kad jos asmeninė šventė sutampa su Kalėdomis. „Daug kas galvoja, kad lieku šiek tiek nuskriausta – juk gaunu tik vieną dovaną. Bet aš žmonių neįpareigoju. O patys artimiausi žmonės mano progą visada išskiria: pasveikina ir Kalėdų, ir gimtadienio proga. Žinoma, mokyklos laikais būdavo sudėtinga į šventę sukviesti klasės draugus – juk atostogos. Bet kai jau šiek tiek suaugau, tai ne taip ir sudėtinga viskas. Pernai, pavyzdžiui, į mano šventę visi sulėkė po darbų, koncertų, apsilankymų pas gimines. Tas gimtadienis buvo nepakartojamas“, – tikina ji. 

Asmeninio archyvo nuotr./Ingrida Kazlauskaitė
Asmeninio archyvo nuotr./Ingrida Kazlauskaitė

Anot jubiliatės, kai žmonėms esi svarbi ir reikalinga, tai tie patys pačiausi niekada nepamirš, visada bus šalia: „Jų dėka mano gimtadienis būna švenčiamas net iki antros sausio savaitės – tie, kas turi išvykti, mane sveikina anksčiau, patys artimiausi – tikrąją dieną, o tie, kurie grįžta vėliau – po kelių dienų. Taigi savo dienos kasmet ilgai nepamirštu.“

Norėčiau, kad kasdien viskas eitųsi tik geryn, laimingyn. Kad sėkmės paukštė, kuri tupi ant mano peties ir už kurią dėkoju dievuliui, niekur nenuskristų. Kad mano artimieji, patys mylimiausi, būtų globojami Dievo. 

O jau minėtas 30-asis gimtadienis, anot I.Kazlauskaitės, buvo vienas geriausių, kada nors švęstų. „Kiekvienas gimtadienis yra vis kitoks, nepakartojamas ir ypatingas. Pernai jis buvo įspūdingas, nes švenčiau jubiliejų. Labiausiai džiaugiausi, kad daugybė žmonių norėjo ateiti pas manęs pasveikinti! Prisimenu, pas draugę atvyko svečių, kurie irgi labai norėjo ateiti į mano šventę. Tada sakiau, kad tegul ateina visi! Todėl per savo gimtadienį susipažinau su naujais žmonėmis, kurie iki šiol liko bičiuliai. Labai džiaugiuosi, kad traukiu žmones, jie nori pas mane ateiti, esu jiems įdomi. Todėl pernykštis gimtadienis man buvo naujų atradimų ir naujos pradžios diena“, – tikina.

Ko I.Kazlauskaitė sau linki 31-ojo proga? „Kaip ir kiekvienas žmogus, turiu beribį sąrašą svajonių. Labai norėčiau sau palinkėti, kad bent jau pirmosios dvi iš jų išsipildytų. Tik atskleisti negaliu – negalima. Taip pat norėčiau, kad kasdien viskas eitųsi tik geryn, laimingyn. Kad sėkmės paukštė, kuri tupi ant mano peties ir už kurią dėkoju dievuliui, niekur nenuskristų. Kad mano artimieji, patys mylimiausi, būtų globojami Dievo. Nes kai artimiausiems viskas gerai, tada aš jaučiuosi rami ir laiminga. Tegul tik niekas iš manęs neatima to, ką dabar turiu“, – šypsosi ji. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Ingirda Kazlauskaite
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Ingirda Kazlauskaite

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt