atnaujinta: 2012 rugsėjo 6d. 14:20
Publikuota: 2012 rugsėjo 5d. 17:58
Žmonės.lt

Aktorius Vytautas Šapranauskas su žmona Daiva išsiskyrė taikiai

Aktorius Vytautas Šapranauskas (54) ir jo vis dar oficiali sutuoktinė Daiva, daugiau kaip prieš 10 metų pasukę skirtingais keliais, pagaliau prisiruošė nutraukti apie tris dešimtmečius trukusią santuoką. Šapranauskai į Vilniaus 2-ąjį apylinkės teismą dėl skyrybų kreipėsi bendru sutarimu, nutartis civilinėje byloje priimta ketvirtadienį.
Vytautas Šapranauskas
Luko Balandžio nuotr. / Vytautas Šapranauskas

Žinomas aktorius, jau keletą metų puoselėjantis artimus santykius su projekto „ŠarkA“ nare Ieva Stasiulevičiūte (23), pagaliau bus oficialiai išsituokęs vyras. Vilniaus 2-asis apylinkės teisme ketvirtadienį buvo išnagrinėta Daivos Šapranauskienės ir Vytauto Šapranausko skyrybų civilinė byla.

Teisėjai Pelagėjai Stonkienei pateiktuose prašymuose buvo pranešta, kad pora nori išsiskirti gražiuoju, abipusiu sutarimu. Ketvirtadienio popietę sutuoktiniai nedalyvavo priimant nutartį jų byloje. Mat teismų praktika paprasta: kai žmonės skiriasi be pykčių, santuokos nutraukimas virsta paprasta formalia procedūra.

Šį ketvirtadienį paskelbta nutartis dar neįsiteisėjo. Sutuoktiniams duota 30 dienų, jei kažkuris iš jų persigalvotų ir norėtų pateikti apeliacinį skundą aukštesnės instancijos teismui.

Su Daiva Šapranauskiene aktorius turi du vaikus: sūnų Gytį ir dukterį Judrę.

Žmonės.lt primena, kad prieš pradėdamas megzti romantiškus santykius su dainininke I.Stasiulevičiūte, Vytautas Šapranauskas 8 metus gyveno su aktore Rimante Valiukaite (42), su kuria skirtingais keliais pasuko daugiau kaip prieš 5 metus.

Vyganto Ovadnevo nuotr./Vytautas `apranauskas ir Ieva Stasiulevičiūtė
Vyganto Ovadnevo nuotr./Vytautas Šapranauskas ir Ieva Stasiulevičiūtė

 

Skaityti visus komentarus 147
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Skaityti visus komentarus 147
Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga