Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Barboros Radvilaitės vaidmenį kurianti Karina Krysko: „Patekau į aukščiausią lygą“

Karina Krysko-Skambinė
Miuziklo kūrėjų nuotr. / Karina Krysko-Skambinė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pagrindinį vaidmenį didžiausiame ir brangiausiame visų laikų lietuviškame miuzikle „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ kurianti dainininkė ir šokėja Karina Krysko-Skambinė juokiasi, kad jei sudėtum atstumą, kurį ji nuvažiuoja per mėnesį, atsidurtum kitam Europos gale. Dainininkė kasdien vyksta į miuziklo repeticijas Vilniuje, o po jų vėl sėda į automobilį ir daugiau nei 100 kilometrų važiuoja iki namų Kaune, kur laukia vyras Saulius ir sūnus Majus.

„Visai nevargina  blaškymasis tarp Vilniaus ir Kauno. Atvirkščiai – automobilis yra vieta, kur galiu pabūti viena. Važiuodama į repeticiją – kartoju Barboros partijas. Miuziklo žodžius automobilyje ir išmokau. Grįždama apmąstau, kaip sekėsi repeticija, o į namus įeinu jau susidėliojusi svarbiausias mintis“, – sako dainininkė, visą laisvą laiką skirianti vyrui ir sūnui.

Dainininkė įsitikinusi, kad Barboros Radvilaitės vaidmuo nacionaliniame miuzikle yra svarbiausias jos karjeroje. „Tai lyg ilgai žaisti pirmoje lygoje ir  galų gale patekti į aukščiausią. Pirmą kartą dirbu su tokio aukšto lygio projektu ir kiekviena su režisiere Anželika Cholina praleista valanda, man yra neįkainuojama patirtis“, – sako ji.

Miuziklo kūrėjų nuotr./Karina Krysko-Skambinė ir Jeronimas Milius
Miuziklo kūrėjų nuotr./Karina Krysko-Skambinė ir Jeronimas Milius

Itin smulkaus sudėjimo Karina prisipažįsta, kad jos išvaizda – apgaulinga. Fizinės jėgos ji turi daug daugiau, nei galima pamanyti pažvelgus į trapią figūrą.  Visi, kam tenka su ja dirbti, negali atsistebėti, kaip tokia lieknutė ir grakšti būtybė gali ištverti didelius fizinius krūvius, kuriuos nelengvai ištveria net stiprūs vyrai. „Nuo mažens esu įpratusi prie labai aktyvaus gyvenimo, kitaip net nemoku. Be to, stengiuosi gyventi sveikai, nekenkti sau, nešvaistyti jėgų beverčiams dalykams. Po repeticijos turėčiau justi nuovargį, nes krūvis yra rimtas, tačiau tai toks dvasinis malonumas, kad būnu pilna energijos ir pakylėta“, – pasakoja K. Krysko-Skambinė.

„Žinoma, kai spektaklį režisuoja A.Cholina, šokis užima labai svarbią vietą. O derinti dainavimą ir šokį reikia mokėti. Yra speciali kvėpavimo technika, kurią dabar lavinu. Manau, kad pagal fizinį krūvį, repeticijos prilygsta pasirengimui sporto varžyboms. Iki premjeros būsiu pasiekusi optimalią formą“, – juokauja Karina.

Ji džiaugiasi, kad  nekyla jokių nesusipratimų su scenos partneriais. „Su Žygimantą Augustą vaidinančiu Mantu Jankavičiumi taip artimai dirbame pirmą kartą. Džiaugiuosi, kad pavyksta suprasti vienas kitą. Tarp scenos partnerių turi būti  ryšys, antraip vaidmenys nebus įtikinami. O su Jeronimu Miliumi ir Tadu Juodsnukiu (Radvilos – Juodasis ir Rudasis) esame  buvę vienoje scenoje ir anksčiau, tai jaučiamės, kaip seni draugai“, – pasakoja Karina.

Miuziklo kūrėjų nuotr./Karina Krysko-Skambinė
Miuziklo kūrėjų nuotr./Karina Krysko-Skambinė

Miuziklas „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ yra išskirtinis įvykis Lietuvos muzikos scenoje.  Meilė ir pareiga, klasta ir nuoširdumas, aistra ir išskaičiavimas – gražiausia  XVI amžiaus karalių meilės istorija atgimsta su  Mantu Jankavičiumi, Karina Skambine, Sigute Stonyte, Jeronimu Miliumi, Dominyku Vaitiekūnu, Kostu Smoriginu, Rafailu Karpiu ir kitomis Lietuvos scenos žvaigždėmis. Režisierė – Anželika Cholina. Muzika – Kipro Mašanausko. 32 šokėjai, choras ir 200 nuostabaus grožio Juozo Statkevičiaus kostiumų.

Miuziklo premjera: gruodžio 12 d. – Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje (bilietus platina – www.bilietai.lt); gruodžio 19 d.  – Vilniuje, „Siemens“ arenoje; gruodžio 27 d. – Kaune, „Žalgirio“ arenoje (bilietus platina www.tiketa.lt)

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt