Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti
Penktadienis 2015.10.09
Pranešk naujieną
Daugiau orai.lt

Buvusi „Mango“ narė Rima Petrauskytė-Malačiševė netrukus susilauks vaikelio

Šaltinis: 15min.lt
Rima Petrauskytė-Malačiševė
Viganto Ovadnevo/ „Žmonės“ nuotr. / Rima Petrauskytė-Malačiševė 2011-ųjų liepą Palangoje
A A

Praeityje populiarios merginų popmuzikos grupės „Mango“ narė Rima Petrauskytė-Malačiševė netrukus turėtų sulaukti gandrų. Šią žinią 15min.lt patvirtino ne tik patikimas šaltinis, bet ir Rimos bičiulė, grupės „Junior“ narė Rosita Paulauskaitė.

Daugiau Žmonės.lt naujienų ir diskusijų – mūsų Facebook puslapyje!

„Nežinau, kada tiksliai turėtų gimti jos vaikelis, bet kad laukiasi, tai tikrai žinau“, – teigė R.Paulauskaitė.

„Junior“ narė teigė, kad šiuo metu su Rima bendrauja kiek mažiau, daugiausiai – socialiniais tinklais. R.Paulauskaitė taip pat atskleidė, kad neseniai R.Petrauskytė-Malačiševė pakeitė gyvenamąją vietą – paliko gimtąją Klaipėdą ir išvyko į kitą miestą.

Itin asmeninį gyvenimą sauganti Rima liepos mėnesį Palangoje vykusiose lenktynėse buvo pirmą kartą viešumoje užfiksuota su paslaptingu aukštu juodaplaukiu vyriškiu. Spėjama, kad po tamsiais akiniais savo tapatybę slėpęs vyras ir yra Rimos sutuoktinis. Minėtoje nuotraukoje galima įžvelgti ir dėl nėštumo apvalėjantį Rimos pilvuką.

R.Petrauskytės-Malačiševės vestuvės įvyko šių metų pavasarį. Teigiama, kad 2008 metais karjerą baigusios grupės „Mango“ narė susituokė Kaune kuklios ceremonijos metu, kurioje dalyvavo  šeimos nariai ir patys artimiausi draugai.

Photos.com/Mango
Photos.com/Grupė „Mango“ 2008 metais. Iš kairės:Lina Šerpytė, R.Petrauskytė-Malačiševė ir Viktorija Perminaitė

 

Komentarai: 43
Žymės „Mango“
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt