Antradienis 2015.09.01
Pranešk naujieną
Daugiau orai.lt

Daina Bilevičiūtė teisme vėl mėgavosi žiniasklaidos dėmesiu ir kartojo, kad nieko nevogė

Daina Bilevičiūtė pozavo reporteriams
Sauliaus Chadasevičiaus/15min.lt nuotr. / Daina Bilevičiūtė pozavo reporteriams
Šaltinis: 15min.lt
A A

Prokuratūra paprašė kaltinimus dainininkei dėl sukčiavimo gaunant ES paramą iš dalies perkvalifikuoti, o Daina Bilevičiūtė kartojo esanti nekalta ir vylėsi būti visiškai išteisinta.

Daugiau Žmonės.lt naujienų ir diskusijų – mūsų Facebook puslapyje!

Vilniaus apygardos teismas antradienio rytą išnagrinėjo prokuratūros ir pačios Dainos Bilevičiūtės apeliacinius skundus dėl ankstesnio teismo nuosprendžio, pagal kurį garsioji dainininkė pernai buvo nuteista už sukčiavimą gaunant Europos Sąjungos lėšas.

Prokuratūra prašė kaltinimus iš dalies perkvalifikuoti, o D.Bilevičiūtė kartojo esanti nekalta ir vylėsi būti visiškai išteisinta: „Nieko nevogiau. Dokumento savo gyvenime nė vieno nesuklastojau.“

„Manau, kad mano vienintelė ir pati didžiausia kaltė yra ta, kad mano rangovas buvo nesąžiningas žmogus“, – apie Valdą Bruzgį ir jo vadovaujamą statybų bendrovę „LL Haus“ pareiškė apeliantė. 

Jos pačios žodžiais tariant, ji buvo apkvailinta, tačiau, kai stovi prieš teismą, atrodo, kad yra labai protinga, nes sugeba pastatyti pastatų kompleksą visai be pinigų.

Svarbų buvusio D.Bilevičiūtės verslo partnerio vaidmenį šioje istorijoje akcentavo ir nuteistosios advokatas, kurio teigimu, bendrovėje „LL Haus“ dingo daugiau kaip milijonas litų.

V.Bruzgys už tai buvo nuteistas pagreitinto proceso tvarka.

Anot teisininko, verslininkui labai apsimokėjo kai ką pripažinti baudžiamojoje byloje, kad išvengtų prievolės civilinėje byloje. „Jis buvo nesuinteresuotas kalbėti teisybės“, – apie tai, kad negalima remtis V.Bruzgio parodymais vertinant D.Bilevičiūtės vaidmenį šioje istorijoje, teismui kalbėjo dainininkės gynėjas.

„Praradau viską“, – teismo posėdyje konstatavo nuteistoji D.Bilevičiūtė.

Netrukus ji dar pridūrė: „Esu praktiškai sužlugdyta.“

Skundus išnagrinėjusi Vilniaus apygardos teismo kolegija verdiktą žada skelbti vasario 20 dieną.

Nuteistoji D.Bilevičiūtė ir prieš posėdį, ir po jo sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio (žr. filmuotą medžiagą).

Komentarai: 32
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt  

Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti