Publikuota: 2012 gruodžio 2d. 14:30
Žmonės.lt

Deividas Meškauskas paliko Jurijaus Smorigino vadovaujamą teatrą „Vilniaus baletas“

Šeštadienio vakarą tiesioginiame TV3 eteryje „Šok su manimi“ dalyviai pakvietė žiūrovus į kelionę aplink pasaulį. Šou vedė Jurgita Jurkutė ir gastroliuojantį Vytautą Šapranauską pavaduojantis Mindaugas Stasiulis, kuris laidos metu užminė mįslę.
Deividas Meškauskas
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. / Deividas Meškauskas
Gretos Skaraitienės nuotr./Choreografas ir režisierius Jurijus Smoriginas
Gretos Skaraitienės nuotr./Choreografas ir režisierius Jurijus Smoriginas

M.Stasiulis po Mildos Štakėnaitės ir Deivido Meškausko pasirodymo rėžė, jog užkulisiuose girdėjo, kaip J.Smoriginas dar prieš laidą piktinosi Deividu. „Apie ką, Jurijau, ten šnekėjote? Girdėjau, kad sakėte, jog Deividui po šokio bus šakės, nes jis paliko „Vilniaus baletą“, – tiesioginiame eteryje komisijos pirmininko paklausė vedėjas.

J.Smoriginas neslėpė pasipiktinimo, kad laidos vedėjas skalbia apatinius „Šok su manimi“ transliacijos metu ir staigiai pakeitė pokalbio temą. Atėjus laikui skirti porai balus, Jurijus negailėjo šokėjams kritikos dėl per didelio kiekio dekoracijų, dėl temos, dėl idėjos realizavimo bei dramatizmo.

Paklaustas, ką M.Stasiulis turėjo galvoje, sakydamas, jog Deividas palieka „Vilniaus baletą“, Jurijus Smoriginas neslėpė nusivylimo. „Aš nežinau, ar tai galima traktuoti kaip D.Meškausko išėjimą iš teatro. „Vilniaus baletas“ yra choreografinių projektų teatras, o aš Deivido už pavadžio nelaikau, šokėjai ateina ir išeina, tai šoka, tai nešoka“, – Žmonės.lt kalbėjo choreografas, tačiau netrukus patvirtino, jog M.Stasiulio žodžiuose buvo tiesos.

Žmonės.lt susisiekus su Deividu Meškausku, šokėjas patvirtino, jog išties nusprendė palikti J.Smorigino trupę. „Nežinau, ar Jurijui patiktų, jei aš dabar imčiau kalbėti. Tiesiog mes nebegalime dirbti kartu. Galima įvardinti, jog mums ne pakeliui. Išeiti buvo mano sprendimas, tačiau mes su Jurijum lyg ir susitarėm gražiuoju“, – pasakojo šokėjas.

Deividas Meškauskas iki šiol J.Smorigino įkurtame ir vadovaujamame „Vilniaus baleto“ teatre sukūrė du vaidmenis: 2011-aisiais debiutavo kaip Šiudžiu šokio spektaklyje „Geiša“, o 2012-aisiais – kaip Bušardo spektaklyje „Mata Hari“. Pastarajame šoko ir D.Meškausko mylimoji Ineta Stasiulytė.

Skaityti visus komentarus 59
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Skaityti visus komentarus 59
Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga