Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Garsi Australijos dizainerė, lietuvių kilmės Ruth Tarvydas rasta negyva savo namuose

Ruth Tarvydas
Youtube.com stop kadras / Ruth Tarvydas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Mados pasaulis gedi – garsi Australijos dizainerė Ruth Tarvydas penktadienio rytą rasta negyva savo namuose, praneša abc.net.au. Lietuvoje gimusi kūrėja, būdama dvejų, kartu su tėvais emigravo į Australiją. Čia ji tapo pripažinta mados dizainere, kurios kūryba žavėjosi pasaulio garsenybės.

Septintą dešimtį įpusėjusios dizainerės kūnas buvo rastas jos bute, Perte. Mirties priežastis neskelbiama.

Pastaraisiais metais R.Tarvydas kovojo su finansiniais sunkumais, 2012-aisiais buvo priversta uždaryti vieną iš savo parduotuvių. 

Pirmąją savo parduotuvę dizainerė atidarė 1960-aisiais Perte (Vakarų Australijos valstijos sostinė), kur ir gyveno. Nuo tada ji smarkiai išplėtė verslą ir pelnė pripažinimą pasaulinėje mados imperijoje. 

VIDEO: Hello Darlink! Episode 12: The Naked Ruth - The Truth
Hello Darlink! Episode 12: The Naked Ruth - The Truth

R.Tarvydas kolega Jeremy Balius spaudai sakė, kad Ruth buvo tikra Australijos mados ikona.

„Grožis, kurį ji sukūrė ir parodė pasauliui, gyvens amžinai. Ruth buvo neįtikėtinai aistringa, stipri ir galinga kūrėja. Kai ketvirtadienį su ja kalbėjau mes drauge juokėmės ir planavome ateitį“, – sakė J.Balius. 

J.Balius tikino, kad pokalbis su R.Tarvydas baigėsi abiejų padėka už tai, kad yra vienas kito gyvenime. „Aš dėkingas jai už tą laiką, kurį praleidome kartu“, – sakė jis. 

Ruth Tarvydas drabužiais prekiaujama visame pasaulyje: Prancūzijoje, Malaizijoje, o Londone jų įsigyti galima tokiose parduotuvėse kaip „Harrods“ ir „Selfridges“.

Dizainerės klientų sąraše puikavosi tokių garsenybių kaip Rihannos, Emmos Watson, Amy Winehouse, Jodie Kidd, Rachel Hunter, Jennifer Hawkins pavardės. 

Ruth Tarvydas kūryba žavėjosi būrys garsenybių: 

Komentarai
Temos Mada
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt