Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kai garsenybės nevaldo liežuvio

Rūta Ščiogolevaitė
V. Ovadnevo nuotr. / Rūta Ščiogolevaitė
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Įžymybės garsėja ne tik tuo, kad gražiai dainuoja, vaidina, puikiai veda televizijų laidas, kuria įspūdingas drabužių kolekcijas, bet ir tuo, jog neretai jos „sužiba“ įžūliu elgesiu. Kartais dėl ilgo liežuvio garsūs žmonės prisiverda košės ir sukelia ne vieną skandalą. Žurnalas „Privatu!“ surinko pačius pikantiškiausius pasisakymus.

Rūta Ščiogolevaitė (30) nušvilpta dėl Mamontovo

Neseniai dainininkė R.Ščiogolevaitė, dalyvaudama naujojo Andriaus Mamontovo albumo pristatymo vakarėlyje, buvo negailestinga koncerto žvaigždei. Moteris užlipo ant scenos ir be gailesčio išrėžė frazę, supykdžiusią minią Andriaus gerbėjų: „Mūsų šeimoje yra tik vienas A.Mamontovo gerbėjas – Elvinas Dandelis (Rūtos mylimasis – aut. past.).“ Po šių žodžių publika nušvilpė Rūtą.

V. Ovadnevo nuotr./Andrius Mamontovas
V. Ovadnevo nuotr./Andrius Mamontovas

Andrius Mamontovas (44) kolegę sumaišė su žemėmis

Nors scenos veteranas A.Mamontovas viešumoje dažniausiai labai pagarbiai atsiliepia apie daugelį dalykų, kartą interneto erdvėje vyras užmiršo džentelmeniškumą. Socialiniame tinkle „Facebook“ Andrius dainininkę Gintarę Karaliūnaitę (33) išvadino „baisia boba“, mat ne kartą ją matė „iš arti“.

V. Ovadnevo nuotr./Milda Bartašiūnaitė
V. Ovadnevo nuotr./Milda Bartašiūnaitė

Milda Bartašiūnaitė (31) pasižymėjo ne kartą

Sekso reikalų ekspertė ir būsima politikė yra itin mėgstama žiniasklaidos atstovų, nes paprastai jos atsakymai į įvairius klausimus suglumina ir šokiruoja ne vieną žmogų. Pateikiame keletą Mildos „perliukų“, kurie sukėlė pasipiktinimo ir diskusijų audrą: „Pagimdžiusi patyriau orgazmą“, „Sekso bomba ir pornografijos mina grįžta su trenksmu!“, „Dalyvauju šokių projekte, kad susirasčiau legalų meilužį“, „Šokis yra mylėjimasis vertikalioje pozoje“.

V. Ovadnevo nuotr./Gabrielė Bartkutė
V. Ovadnevo nuotr./Gabrielė Bartkutė

Gabrielė Bartkutė (35) dėl posakio neteko darbo

Kartais ne vietoje ir ne laiku ištarti žodžiai gali kainuoti šiltą laidos vedėjo kėdę. Tuo prieš trejus metus įsitikino buvusi laidų vedėja ir aktorė G.Bartkutė. Moteris tąsyk vedė „Eurovizijos“ nacionalines atrankas. Tiesioginiame eteryje, užstojusi vieną iš dalyvių, kuri buvo sukritikuota dėl netinkamos aprangos, Gabrielė leptelėjo: „Drabužius pakeisti yra taip pat paprasta, kaip apsisioti du pirštus.“ Po šios ištartos frazės moteris neteko darbo.

V. Ovadnevo nuotr./Raimonda Masiulytė
V. Ovadnevo nuotr./Raimonda Masiulytė

Raimonda Masiulytė (25) prisipažino dievinanti savo krūtis

Kai prieš porą metų dainininkė R.Masiulytė dalyvavo „Eurovizijos“ atrankoje, daugiau dėmesio sulaukė ne jos daina, o suknelė, labai išryškinusi didelį atlikėjos biustą. Vėliau ne mažesnį ažiotažą sukėlė ir ištarta Raimondos frazė apie moteriškus iškilimus: „Labai džiaugiuosi savo moteriškais apvalumais. Jie yra natūralūs. Jei kažkam ne prie širdies mano krūtinė – gali nežiūrėti. Man ji patinka.“

Red.archyvo nuotr./Dalia Teišerskytė
Red.archyvo nuotr./Dalia Teišerskytė

Dalia Teišerskytė (67) kentėjo pasivadinusi „nacionaline vertybe“

Kartą viešai parlamentarė ir poetė D.Teišerskytė save pavadino „nacionaline vertybe“. Paskui moteris gailėjosi dėl pasakytų žodžių. Iš šio epiteto šaipėsi beveik visi. „Žmogus, dirbantis, kuriantis, mylintis tėvynę, tobulinantis ją, yra nacionalinė vertybė. Jų – labai daug. Tarp jų – ir aš. Nekuklu? Įrodykite, kad esu neteisi. Iškepsiu riebią žąsį!“ – vėliau pareiškė garsi moteris.

V. Ovadnevo nuotr./Juozas Statkevičius
V. Ovadnevo nuotr./Juozas Statkevičius

Juozas Statkevičius (43) dėl įžeidimų išvadintas arogantišku

Daug kas dizainerį J.Statkevičių vadina vienu iš talentingiausių mados kūrėjų Lietuvoje. Tačiau yra manančiųjų, kad Juozas – arogantiškiausias mados pasaulio atstovas. Vyras dažnai išsako aštrią nuomonę apie tautiečius išvadindamas juos „pilkais cepelinais“. Neseniai J.Statkevičius aršiai kritikavo politikę Ireną Matijošaitienę (54) dėl neva „nemokšiškai pasiūto“ jos drabužio, o stilistą Mantą Petruškevičių (27) anksčiau buvo išvadinęs „bemoksliu berniuku“, „nieku“, „vienadiene marionete“.

15min.lt nuotr./Aušra Maldeikienė
15min.lt nuotr./Aušra Maldeikienė

Aušra Maldeikienė (53) mados guru laiko bukapročiu

Ekonomistė, publicistė ir dažna įvairių televizijų laidų dalyvė A.Maldeikienė neseniai supyko ant mados guru vadinamo dizainerio J.Statkevičiaus, kai šis „Snoro“ banko krizę palygino su žmonių trėmimu į Sibirą. Po šių dizainerio žodžių ponia Aušra išvadino Juozą „puspročiu“, o vėliau pridėjo, kad J.Statkevičius yra „bukius, nevertas tėvynės Lietuvos“.

„Privatu“
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt