Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Karininkams koncertavusios „4 Roses“ merginos mėgavosi jų dėmesiu

„4 Roses“ merginos su karininkais
Asmeninio albumo nuotr. / „4 Roses“ merginos su karininkais
Šaltinis: Žmonės.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Savaitgalį vykusiame Kariuomenės dienai skirtame koncerte pasirodė būrys garsiausių Lietuvos atlikėjų ir muzikantų. Kartu su Lietuvos kariuomenės orkestru, vadovaujamu kapelmeisterio mjr. Egidijaus Ališausko, gerai žinomus kūrinius atliko Aistė Smilgevičiūtė, Jurga Šeduikytė, Inga Valinskienė, Biplan, Thundertale, Skamp, „4 Roses“ ir kt.

Iškilmingai pradėti vakarą buvo patikėta balsingų merginų grupei „4 Roses“. Renginio atidarymui merginos paruošė ypatingą pasirodymą retro stiliuje, o kiek vėliau scenoje pasirodė su lengvomis, vėjyje besiplaikstančiomis suknelėmis.

Asmeninio albumo nuotr./„4 Roses“ merginos
Asmeninio albumo nuotr./„4 Roses“ merginos

Paklaustos, kuris stilius atlikėjoms arčiau širdies, merginos neneigė, kad abu įvaizdžiai padėjo įsijausti į atliekamus kūrinius ir sukurti atitinkamą nuotaiką.

„Retro stilius visuomet mus žavėjo, taigi buvo smagu pamėginti įsikūnyti į to meto moterį, pajusti karo laikų dvasią, o štai dizainerės Ingridos Žitkuvienės kurtos šilkinės suknelės leido pasijusti romantiškomis, švelniomis moterimis. Tokiomis suknelėmis mielai pasipuoštų bet kuri mergina, kėtinanti užkariauti vyriškio širdį“, – šypsosi dainininkės, apipiltos karininkų dėmesiu ir komplimentais.

Asmeninio albumo nuotr./„4 Roses“ merginos
Asmeninio albumo nuotr./„4 Roses“ merginos

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt