Publikuota: 2013 spalio 2d. 10:29
Žmonės.lt

Likus 100 dienų iki „Redirected“ premjeros paaiškėjo lietuviškas filmo pavadinimas

Likus 100 dienų iki naujausio režisieriaus Emilio Vėlyvio filmo „Redirected“ premjeros, jo kūrėjai šią dieną nusprendė paminėti ypatingai ir kino gerbėjams atskleisti lietuviškąjį filmo pavadinimą. Kūrybinė grupė neslepia, jog išsirinkti tinkamiausią pavadinimą buvo nelengva, tačiau patriotiškumas nugalėjo – Lietuvoje filmas vadinsis „Redirected/Už Lietuvą!“.
Mindaugas Papinigis filme „Redirected / Už Lietuvą!“
Filmo kūrėjų nuotr. / Mindaugas Papinigis filme „Redirected / Už Lietuvą!“

„Šis pavadinimas atsirado ne atsitiktinai, tai – frazė iš filmo. Pavadinimas „Redirected/Už Lietuvą!“ mums pasirodė tinkamas ir dėl to, jog vienas iš šio filmo tikslų yra prisidėti prie Lietuvos įvaizdžio formavimo, šaržuotai pateikiant ir paneigiant užsieniečių nuolat kuriamus klaidingus mitus apie Lietuvą. Todėl nusprendėme šią mintį perkelti ir į filmo pavadinimą“, – pasakoja „Redirected / Už Lietuvą!“ režisierius Emilis Vėlyvis.

Filmo tikslą paneigti apie Lietuvą sukurtus mitus teigia vienareikšmiškai palaikantys ir jame vaidinantys lietuvių aktoriai – Andrius Žiurauskas, Mindaugas Papinigis, Karina Stungytė ir Monika Vaičiulytė.  

„Mano akimis, Lietuva yra šalis su paslaptimi, taip pat vieta, kur nedrąsu, bet labai smalsu nuvažiuoti. Neabejoju, kad po šio filmo Lietuvą užplūs smalsuoliai, norintys susipažinti su šia nuostabia šalimi“, – sako Mindaugas Papinigis.

Likus 100 dienų iki filmo premjeros, filmo aktoriai teigia jai pradėję ruoštis itin atsakingai. „Kasdien medituoju ir meldžiuosi, prašydamas Dievo, kad saugotų „Redirected / Už Lietuvą!“ kūrėjus. Esu ant fizinio ir dvasinio išsekimo slenksčio. Užkniso laukt jau“, – sakė Andrius Žiurauskas.

Filmo kūrėjų nuotr./Andrius Žiurauskas filme Redirected / Už Lietuvą!
Filmo kūrėjų nuotr./Andrius Žiurauskas filme „Redirected / Už Lietuvą!“

Tuo tarpu Mindaugas Papinigis nusiteikęs kiek kovingiau – jis sakė kiekvieną rytą darantis vienu atsispaudimu daugiau, nes mano, jog po premjeros į Lietuvą „aiškintis“ turėtų atvažiuoti britai, nuo kurių teks gintis. 

Moteriškoji „Redirected / Už Lietuvą!“ pusė ruošiasi taip, kaip ir dera moterims – galvoja apie tai, ką reikės rengtis. „Sėdžiu kas vakarą kaip Pelenė ir rankomis siuvu vakarinę suknelę iki žemės. Mano tikslas – kasdien prisiūti po vieną metrą medžiagos, kad premjeros dieną suknelės šleifas siektų 100 metrų“, – apie savo pasiruošimą pasakoja aktorė Monika Vaičiulytė.

Filmo kūrėjų nuotr./Karina Stungytė filme Redirected / Už Lietuvą!
Filmo kūrėjų nuotr./Karina Stungytė filme „Redirected / Už Lietuvą!“

 

Skaityti visus komentarus 35
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Skaityti visus komentarus 35
Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga