Publikuota: 2012 balandžio 16d. 18:57
Žmonės.lt

Marijus Mikutavičius, Mantas Jankavičius, Toma Vaškevičiūtė ir kiti aktoriai įsiamžino devynias dienas filmuotame trumpo metro filme „Ekspermenas“

Praėjusią savaitę Vilniuje virė filmo „Ekspermenas“ filmavimo darbai. Pusantro mėnesio pasiruošimus vainikavo devynių dienų filmavimas. Jo metu kino juostoje įsiamžino žinomi kino, teatro ir televizijos veidai – Toma Vaškevičiūtė, Marijus Mikutavičius, Mantas Jankavičius, Severija Janušauskaitė ir kiti.
Marijus Mikutavičius
Luko Balandžio nuotr. / Marijus Mikutavičius

Filmas „Ekspermenas“ – tai komiškas trumpo metro filmas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos režisūros trečiojo kurso studentų kursinis darbas. Juostą režisavo Ričardas Marcinkus, pagrindinį Mariaus vaidmenį atliko aktorius Josifas Baliukevičius, pagrindinę heroję Liusę įkūnijo S.Janušauskaitė.

„Šis filmas filmuotas ant 16 mm kino juostos, tai sena technologija, kuri ir vadinama tikruoju kinu. Filmavome devynias dienas, o ruošėmės filmavimams pusantro mėnesio. Prisikviesti žinomus žmones padėjo asmeninės pažintys, jie, kaip ir visi aktoriai, dirbo iš idėjos ir negavo jokio honoraro“, – Žmonės.lt sakė filmo prodiuseris Justinas Piliponis.

Žinomas dainininkas, filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ žvaigždė M.Jankavičius „Ekspermene“ suvaidino floristą. Juostoje benamiu tapo ne tik M.Mikutavičius, bet ir muzikanto Viliaus Alesiaus brolis Vincas, o T.Vaškevičiūtė tapo biuro darbuotoja.

Interviu su M.Mikutavičiumi skaitykite šios savaitės žurnale „Žmonės“.

Skaityti visus komentarus 14
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Skaityti visus komentarus 14
Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga