Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Merūnas Vitulskis vedė savo išrinktąją Eriką!

Merūnas su išrinktąja Erika
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Merūnas su išrinktąja Erika
Šaltinis: Žmonės.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos scenos grandas Merūnas Vitulskis po šešerių metų draugystės vedė savo išrinktąją Eriką. Kauno rotušėje penktadienio popietę įteisinę civilinę santuoką, jaunieji amžiną meilę vienas kitam prisieks Kauno Šv. Gertrūdos bažnyčioje.

Prieš ketverius metus realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs 28 metų kaunietis šešeriais metais už save jaunesnę Eriką vedė penktadienį. Į miesto rotušę jaunieji buvo atvežti itin prabangiu, vienam kauniečiui verslininkui priklausančiu limuzinu „Rolls Royce“.

Prieš ištardama lemtingąjį „Taip“, Vitulskienės pavardę pasirinkusi Merūno išrinktoji nesulaikė ašarų. 15.30 val. jaunųjų santuokos ceremonija suplanuota miesto senamiestyje esančioje Kauno Šv. Gertrūdos bažnyčioje. Kur įvyks vestuvių pobūvis, jaunieji atskleisti nesutiko.

Papildyta 14.45 val. Prieš vestuves buvo pasigirdę kalbų, jog visa šventė kainuos net 100 tūkst. Lt. Paklaustas apie vestuvių kainą, Merūnas šyptelėjo: „Manau, kad tiek pinigų skirti savo vestuvėms gali tik kokie nors naftos magnatai. Aš kol kas to sau leisti negaliu“.

Į Kauno rotušę pasveikinti jaunavedžių atėjo artimiausi poros draugai. Iš garsesnių Lietuvos žmonių matėsi tik televizijos laidų vedėjas, restorano savininkas Gediminas Juodeika. Merūno ir Erikos vestuvėmis rūpinasi žinoma renginių organizatorė Kristina Kaikarienė. Šventine jaunavedžių ir jų draugų nuotaika rūpinasi aktorius, renginių vedėjas Gintaras Mikalauskas. Merūno ir Erikos vestuves fotografuoja žinomas menininkas, Lietuvos fotografų sąjungos Kauno skyriaus pirmininkas Gintaras Česonis.

Ceremonijos metu jaunuosius lydėjo iš penkių porų sudarytas pulkas. Pirmoji pamergė pasipuošusi alyvinės, o likusios pamergės – žalios spalvos žemę siekiančiomis suknelėmis. Atitinkamos spalvos kaklaraiščiais pasipuošę ir pabroliai.

Papildyta 15.50 val. „Prieš porą mėnesių man paskambino Merūnas ir pasakė, kad reikia pagalbos. Jis yra vienas iš tų jaunų tikrų Lietuvos žvaigždžių, kuriam padėti neatsisakysiu niekada“, – tvirtino vestuvinę puotą vesiantis G.Mikalauskas.

Pokylio vietą nuo žiniasklaidos kruopščiai slepiantys jaunieji, paklausti, kur vyks šventė, atšovė: „Kam reikia, tas sužinojo. O kam nereikia, tegul tie ir nežino“.

Patikimų 15min.lt šaltinių teigimu, vestuvinis pokylis įvyks 40 km nuo Kauno nutolusioje prabangioje kaimo turizmo sodyboje, kurioje kambario nuomos kaina vienai parai svyruoja nuo poros šimtų iki pusės tūkstančio litų.

Šv. Gertrūdos bažnyčioje jaunavedžių jau laukė Rūta Ščiogolevaitė, Vaida Genynė ir Vladas Kovaliovas, kurie Merūnui ir Erikai dovanojo gyvai atliktą kūrinį. Į vieną iš seniausių gotikinių Lietuvos bažnyčių pasveikinti savo bičiulio atvyko ir dainininkas Radži.

„Jaudulio tikrai užtenka. Jaudulio užteko savaitę prieš, dieną prieš, paskutinę naktį. Jei reikia, jauduliu galiu pasidalinti, – po ceremonijos rotušėje atviravo Erika Vitulskienė. – Kodėl byra ašaros?Jos byra iš džiaugsmo“.

„Jeigu būtų įmanoma, nesituoktume rotušėje, o rinktumėmės tik bažnytinę santuoką“, – neslėpė savo išrinktąją vedęs Merūnas.

– Visos Lietuvos žmonės jus perša jau kelinti metai. Kodėl tuoktis nusprendėte tik dabar? – žurnalistai paklausė Merūno.
– Reikėjo tam pribręsti.

– Kiek vaikų planuojate?
– Kuo daugiau, tuo geriau (juokiasi)

– Ar jau esate suplanavę medaus mėnesį?
– Po darbų viską derinsime. Jį teks šiek tiek atkelti.

– Kur švęsite?
– Tikrai švęsime... Kam reikia, tas sužinojo. O kam nereikia, tegul tie ir nežino.

– Sakote, kad jau subrendote vestuvėmis. O kada subręsite šeimos pagausėjimui?
– Manau, kad jūs anksčiau už mus sužinosite (juokiasi). Kalbant rimtai, tai tikrai norėtųsi.

– Ar vestuvės – brangus malonumas?
– Įdomus klausimas... Šiaip mes jau tuos šešerius metus jaučiamės kaip vedę. Net kai gimėme, galbūt jau buvome sujungti.

– Kiek tūkstančių išleidote šiai šventei?
– Aš kažkur skaičiau, kad 100 tūkstančių. Tai tebūnie 100 tūkstančių!

– Tai daug ar mažai?
– Manau, kad tiek pinigų skirti savo vestuvėms gali tik kokie nors naftos magnatai. Aš kol kas to sau leisti negaliu.

– Ar vestuvių puotoje dalyvaus kas nors iš šou verslo pasaulio?
– Dalyvaus mūsų artimiausi draugai ir šeimos nariai.

– Ar per savo vestuves dainuosite?
– Šitą klausimą svarstėme. Bet manau, kad ne.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt