Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nepaisydamas savaitgalį įvykusios avarijos, Mino ruošiasi apšildyti Toto Cutugno

Dainininkas Mino
V.Vaišvilaitės nuotr. / Dainininkas Mino
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Įvykusi avarija netikėtai pakoregavo lietuviškuoju Ramazzotti ar Celentano vadinamo dainininko Mino planus, tačiau jo planuoti pasirodymai italų maestro Toto Cutugno koncertuose vis vien įvyks. Sekmadienio rytą, vykdamas į koncertą vaikų namuose, kelyje netoli Gargždų atlikėjas nevalytame automagistralės ruože nesuvaldė automobilio ir slysdamas trenkėsi į stovintį kelių valymo sunkiasvorį automobilį, o tuomet ir į kelio atitvarą.

Atlikėjas nenukentėjo, tačiau visiškai sumaitotas jo koncertinis mikroautobusas „Toyota“, sugadinti koncertiniai reikmenys ir kostiumai. Pasak atlikėjo, dabar kaip tik darbymetis, tad sunku „išsimušti“ iš koncertinio grafiko, tuo labiau, jog jau nuo šeštadienio laukia itin svarbūs pasirodymai, apšildant publiką per italų žvaigždės Toto Cutugno koncertus.

„Seniai derinome mano pasirodymo galimybes ir pavykus gauti sutikimus iš italų prodiuserių, mano svajonė – atlikti savo kūrybos itališkas dainas, o gal net sudainuoti drauge su maestro – pildosi.  Pasirodymui ruošiamos tokios dainos, kurios paprastai neskamba nei radijo stotyse, nei atliekamos kituose mano koncertuose. Čia kaip tik ta terpė, kurioje galiu realizuoti save dainuodamas itališkai ir pristatydamas savo kūrybos kūrinius. Pati svarbiausia naujiena  ta, jog šiose koncertuose publikai sudainuosiu paskutiniu metu populiariausios mano dainos „Mano deimantas – tu“  itališką versiją. Galimybė sudainuoti vienoje scenoje su pasauline žvaigžde – tai ir mano, kaip jauno atlikėjo, svarus pripažinimas“, – tikino Mino.

Simboliška, tačiau į sunkią padėti patekusį Mino, kuriam automobilis, pasak jo, reikalingas kaip oras, išgelbėjo itališką kultūrą propaguojantys kolegos iš automobilių klubo „Lancia“. Šie pagelbėjo ir tvarkant likusį metalo laužą iš Mino automobilio bei koncertiniam turui su Toto Cutugno paskolino atlikėjui itališkąjį  „Lancia“.

Nors sunkūs, dėl skyrybų ir nesėkmingų namo dalybų išbandymų kupini metai vis dar mėto visokių pokštų iki paskutinių dienų, tačiau Mino tikisi, jog su kitais metais turi prasidėti pakilimas ir jam pavyks pasiekti norimų rezultatų tiek asmeniniame gyvenime, tiek scenoje.
„O pasirodymas drauge su mano mėgiamu Toto Cutugno – bus man Kalėdinė dovana“, – džiaugiasi Mino.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt