Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Oksana Pikul kovoja su „Facebooko“ „klonais“

Oksana Pikul
LNK nuotr. / Oksana Pikul
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ypač populiariame socialiniame tinkle „Facebook“ daugybė lietuvių. Neatsilikdamos nuo eilinių tautiečių čia įsikūrė ir garsenybės, tačiau kai kurias iš jų kaip mat užklupo bėdos – piktavaliai internautai nesustodami kuria melagingus profilius.

Bene populiariausia netikrų anketų auka – Goda Alijeva. Jos „klonų“ skaičius „Facebooke“ tinkle praėjusią savaitę beveik siekė šimtą, nors dabar Godų Alijevų tėra 54. Akivaizdu, kad  su kenkėjais kovoja arba pati moteris, arba „Facebook“ kūrėjai ėmėsi gelbėti internautams į akį kritusias lietuvaites. Ne daug nuo G.Alijevos pagal tikrų ir netikrų anketų skaičių atsilieka jos kolegė, grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė, turinti beveik 50 anketų. Viešųjų ryšių karaliene kartais juokais vadinama Natalija Zvonkė atsilieka – jos anketų skaičius savaitgalį neviršijo 10-ies.

Tarp lyderių ir „Olialia pupytė“ Oksana Pikul. Ji prisipažino kovojanti su įgrisusiais anketų kūrėjais. Nuo praėjusios savaitės netikrų O.Pikul sumažėjo net 30-čia anketų ir teliko 23.

Tai tikra kova su vėjo malūnais.15min.lt pasiteiravus, ar O.Pikul domisi, kas vyksta „Facebook“ svetainėje, ji teigė žinanti, kad yra įžūliai jos vardu ir pavarde anketas kuriančių žmonių. „Net nemaniau, kad jų tiek daug. Mano tikra anketa tėra viena, joje mano nuotrauka ant žurnalo „Žmonės“ viršelio. Turiu apie 400-500 draugų tik pagal šiuos dalykus ir galite atrasti tikrąją mane“, – apgailestavo mergina. Ji teigė mielai į „Facebook“ užsukanti pasišnekučiuoti su draugais, pasidalinti naujienomis. „Mane labai erzina tos netikros anketos. Blogiausia tai, kad kai kurie naudojasi mano vardu, kad gautų sau naudą. Ir pinigų iš žmonių prisistatę manimi prašinėjo, ir kalbėjo negražiai...“, – pasakojo O.Pikul.

Ji sakė anksčiau pati tik pasijuokdavusi iš tokio populiarumo, kol jis nepradėjo rimtai kliudyti. „Įsivaizduokite, su žmonėmis, su kuriais bendrauju darbo reikalais, kalbasi kažkas kitas“, – berdama pavyzdžius kalbėjo šviesiaplaukė. O.Pikul prisipažino neatmetanti galimybės su skriaudikais bylinėtis teisme. „Su pačiais tais žmonėmis, kurie prisistato manimi, nemėginau susisiekti. Bet ne sykį informavau socialinio tinklo administratorius apie esamą situaciją – jie pratrina dalį tų anketų, o jos vėl dygsta kaip grybai po lietaus. Tai tikra kova su vėjo malūnais“, – atsiduso O.Pikul.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt