Publikuota: 2009 liepos 16d. 17:10
15min.lt

Oksana Pikul nesigėdina savo nuogo kūno (nuotraukos)

Populiarios merginų grupės lyderė Oksana Pikul nesigėdina nuogumo, tačiau merginoms, kurios fotografuojasi nuogos, pataria išsirinkti tinkamą fotografą.
Oksana Pikul nesigėdija savo nuogo kūno.
. / Oksana Pikul nesigėdija savo nuogo kūno.

Praėjusią savaitę internete pasirodžius atlikėjos O.Pikul erotinei fotosesijai, kilo skandalas. Pagrindinė priežastis – publikuotose nuotraukose mergina užfiksuota visiškai nuoga. Dabar paviešinti prieš septynerius metus daryti kadrai Oksaną labai nustebino. „Tikrai nesididžiuoju ir nesidžiaugiu, kad mano pačios ar mūsų grupės gerbėjai išvydo tą fotosesiją dabar, kai aš esu labai pasikeitusi, tiek fiziškai, tiek mąstymo prasme. Tačiau niekada neslėpiau, kad man gražūs aktai, erotinės nuotraukos. Nemanau, kad nuogumo žmonės turėtų gėdytis“, – kalbėjo Oksana.O.Pikul: merginos, visada žiūrėkite, kam pozuojate ir su kokiu fotografu susiduriate. 

Šiuos atlikėjos žodžius patvirtina populiariame šio mėnesio žurnale pasirodžiusi erotinė fotosesija. „Manau, kad visi, kurie matė mano nuotraukas žurnale, puikiai supranta, kaip jos skiriasi nuo to, kas buvo daryta prieš daugelį metų ir dabar paskelbta internete. Aš kalbu apie profesionalumą ir meninį lygį“, – atviravo O.Pikul.

„Merginos, visada žiūrėkite, kam pozuojate ir su kokiu fotografu susiduriate. Tai, kad žmogus yra iš užsienio, dar neužtikrina, kad jo darytos nuotraukos bus geros. Gali nutikti ir taip, kaip man, kai jaunystėje darytos nuotraukos viešumoje pasirodo pačiu netinkamiausiu laiku ir prieš daugelį metų įvykusi fotosesija atrodo, kaip kažkokia nevykusi avantiūra“, – pridūrė atlikėja ir pasiguodė, kad daug garsių pasaulio moterų, net tokių kaip popkaralienė Madonna, sulaukia panašių akibrokštų.

Skaityti visus komentarus 50
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Skaityti visus komentarus 50
Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga