Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Plaukų stilistas Valerijus Gigevičius ir Irena Marozienė susitaikė: dėl skolos nebesiteis

Valerijus Gigevičius ir Irena Marozienė
Žmonės.lt montažas / Valerijus Gigevičius ir Irena Marozienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Plaukų stilisto Valerijaus Gigevičiaus ir versklininkės Irenos Marozienės vadovaujamos bendrovės ginčas teisme baigėsi: Vilniaus miesto apylinkės teismo nutartimi buvo patenkintas ieškovo UAB „Vilko apetitas“ ir atsakovo V.Gigevičiaus prašymas dėl taikos sutarties patvirtinimo.

Nutartis per 7 dienas nuo jos patvirtintos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Vilniaus apygardos teismui per Vilniaus miesto apylinkės teismą.

I.Marozienė V.Gigevičių į teismą padavė dar pernai žiemą. Teismui verslininkė sakė, kad stilistas jai skolingas 10 tūkst. Lt. už patalpų nuomą. Priskaičiavusi delspinigius ir palūkanas ji iš V.Gigevičiaus siekė prisiteisti 30  tūkst. Lt. 

Pirminis teismo sprendimas, priimtas vasarą, garsenybėms nepatiko, todėl ieškinys buvo apskųstas ir byla pradėta nagrinėti iš naujo. Jiedviems buvo duota laiko susitaikyti, tačiau tąkart bendro sutarimo V.Gigevičius ir I.Marozienė nerado. 

Rugsėjį vykusio teismo posėdžio metu I.Marozienės ir V.Gigevičiaus advokatai patys paprašė teismo vėl skirti laiko paliauboms sudaryti. Kompromisas buvo surastas, pirmadienį taikos sutartis oficialiai patvirtinta teisme.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt