Publikuota: 2011 lapkričio 21d. 17:37
15min.lt

Saulius Skambinas ir Karina Krysko apsisprendė, kuo vardu bus jų sūnus

Karina Krysko-Skambinė su vyru Sauliumi apsisprendė – sūnų pora pavadino Majumi. Laimingi tėvai tiki, kad vardas Majus jų vaikui bus lemtingas.
Karina Krysko ir Saulius Skambinas
„Scanpix“ nuotr. / Karina Krysko ir Saulius Skambinas

Vaikui skiriamas vardas – tarsi kartu visą gyvenimą nešiojamas ženklas, kuris neretai turi įtakos žmogaus pasitikėjimui savimi, o yra ir tikinčių, kad būtent vardas nulemia ateitį ir charakterio savybes. Būtent to siekdami ir linkėdami savo neseniai gimusiam sūneliui „Žvaigždžių mokyklos“ vadovai Saulius ir Karina išrinko neįprastą, įdomų ir daug reiškiantį vardą – Majus, rašoma „Žvaigždžių mokyklos“ svetainėje.

Teodoro Biliūno nuotrauka/Karina Krysko ir Saulius Skambinas
Karina Krysko ir Saulius Skambinas

Išrinkto vardo reikšmė kilusi iš senovės romėnų deivės vardo Maja. Pagal vardų reikšmių žodyną, šis vardas turėtų priklausyti žmogui, kuris ateityje labai daug dėmesio skirs savo namams, bus ambicingas, darbštus, nepriklausomas, sąžiningas, tobulumo ieškotojas, vertas pasitikėjimo.

Manoma, kad mažajam Majui Skambinui, turinčiam tokį vardą, ateityje seksis moksluose, finansiniuose reikaluose bei profesiniuose dalykuose. Įdomiausia tai, kad šis vardas neša sėkmę ir puikiai tinka menininkams, muzikantams ir šokėjams! Galbūt Sauliaus ir Karinos sūnelis seks tėvų pėdomis?

15min.lt primena, kad Karina Krysko-Skambinė sūnų pagimdė lapkričio 11-osios naktį, tiksliau minutė po vidurnakčio. Berniukas gimė 52 cm ūgio, 3 390 g svorio. Įdomu tai, kad Saulius ir Karina susituokė sūnaus gimimo išvakarėse.

Skaityti visus komentarus 76
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Skaityti visus komentarus 76
Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga