Trečiadienis 2015.10.07
Pranešk naujieną
Daugiau orai.lt

Saulius Skambinas ir Karina Krysko apsisprendė, kuo vardu bus jų sūnus

Karina Krysko ir Saulius Skambinas
„Scanpix“ nuotr. / Karina Krysko ir Saulius Skambinas
Šaltinis: 15min.lt
A A

Karina Krysko-Skambinė su vyru Sauliumi apsisprendė – sūnų pora pavadino Majumi. Laimingi tėvai tiki, kad vardas Majus jų vaikui bus lemtingas.

Daugiau Žmonės.lt naujienų ir diskusijų – mūsų Facebook puslapyje!

Vaikui skiriamas vardas – tarsi kartu visą gyvenimą nešiojamas ženklas, kuris neretai turi įtakos žmogaus pasitikėjimui savimi, o yra ir tikinčių, kad būtent vardas nulemia ateitį ir charakterio savybes. Būtent to siekdami ir linkėdami savo neseniai gimusiam sūneliui „Žvaigždžių mokyklos“ vadovai Saulius ir Karina išrinko neįprastą, įdomų ir daug reiškiantį vardą – Majus, rašoma „Žvaigždžių mokyklos“ svetainėje.

Teodoro Biliūno nuotrauka/Karina Krysko ir Saulius Skambinas
Karina Krysko ir Saulius Skambinas

Išrinkto vardo reikšmė kilusi iš senovės romėnų deivės vardo Maja. Pagal vardų reikšmių žodyną, šis vardas turėtų priklausyti žmogui, kuris ateityje labai daug dėmesio skirs savo namams, bus ambicingas, darbštus, nepriklausomas, sąžiningas, tobulumo ieškotojas, vertas pasitikėjimo.

Manoma, kad mažajam Majui Skambinui, turinčiam tokį vardą, ateityje seksis moksluose, finansiniuose reikaluose bei profesiniuose dalykuose. Įdomiausia tai, kad šis vardas neša sėkmę ir puikiai tinka menininkams, muzikantams ir šokėjams! Galbūt Sauliaus ir Karinos sūnelis seks tėvų pėdomis?

15min.lt primena, kad Karina Krysko-Skambinė sūnų pagimdė lapkričio 11-osios naktį, tiksliau minutė po vidurnakčio. Berniukas gimė 52 cm ūgio, 3 390 g svorio. Įdomu tai, kad Saulius ir Karina susituokė sūnaus gimimo išvakarėse.

Komentarai: 76
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt  

Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti