Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Severija Janušauskaitė: manyje gyvena berniūkštis

Severija Janušauskaitė
"Okto.lt" nuotr. / Severija Janušauskaitė
Šaltinis: „Laima“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ji nesiveržia būti matoma. Nedirba tik dėl pinigų. Jokios televizijos. Jokių serialų. Nei šnekų apie asmeninio gyvenimo vingius. Jauna aktorė Severija Janušauskaitė laikosi dabar nelabai madingos taktikos – yra išranki ir renkasi tik įdomius vaidmenis.

Ką tik sukūrė turbūt daugelio kolegių trokštamą personažą – Barborą Radvilaitę režisieriaus Jono Vaitkaus spektaklyje „Barbora ir Žygimantas“.

Severija, kad ir kaip šiais laikais saugotumėte tai, ką vadinate asmeniniu gyvenimu, gabaliukas jo vis vien visiems prieinamas: štai populiariame socialiniame tinkle mačiau jūsų sūnelio Dovo nuotraukas...

O aš jo ir neslepiu – labai didžiuojuosi. Dovas – jam greitai treji, auga, ir aš jaučiu, kad palaipsniui visa kita man darosi nebe taip svarbu, kaip anksčiau. Vaiko augimas – tai esmių esmė. Tai tikras gyvenimas, ne jo paviršius. Tai ir po truputį naikinamas egoizmas: aš, man, mano, manęs... Nenubraukiu, aišku, saviraiškos, kūrybos, svajonių, planų, nes tai irgi svarbu.

Ten pat perskaičiau apie mėgstamą muziką, kuri, maniau, patinka tikrai ne jūsų kartai: „Queen“, Kate Bush, Tori Amos.

Tai tiesiog gera muzika iš nutolusių laikų. Ji man artima, nes jaučiuosi gimusi ne laiku – per vėlai. Draugams sakau, kad turint tokią pasaulėjautą man geriausia būtų gyventi XIX amžiuje... Norėčiau. O dabar – sunku man. 

Plačiau skaitykite naujausiame žurnalo „Laima“ numeryje

„Laima“
Komentarai
Šioje istorijoje Evelina Anusauskaitė-Young
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt