Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliai nusisuko nuo miesto himno atlikėjo E.Čivinsko

Edmondas Čivinskas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Edmondas Čivinskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kovą su hepatito B užkratu pralaimėjusio „Vairo“ grupės lyderio 49 metų Edmondo Čivinsko palaikams gimtuosiuose Šiauliuose neatsirado vietos, rašo „Lietuvos rytas“.

Miesto himnu tapusios dainos „Šiauliai“ atlikėjo E.Čivinsko nebuvo leista šarvoti nei Kultūros centre, nei koncertinei įstaigai priklausančios „Saulės“ salėje, nei Šiaulių filharmonijoje. Iš Šiaulių kilusio dainininko E.Čivinsko kūnas penktadienį vakare pašarvotas Mažeikiuose, kur pastaruosius penkerius metus jis gyveno su žmona Simona.

„Norėjome Edmondą šarvoti gimtinėje, bet jam čia neatsirado vietos. Visur maloniai paaiškino, kad negalima, kad suplanuota svarbių renginukų, kad iš salės gali būti sunku panaikinti gėlių kvapą“, – akimis piktai žybtelėjęs „Lietuvos rytui“ sakė  „Vairo“ grupės senbuvis Rolandas Janušas.

Muzikantas kreipėsi ir į merą Genadijų Mikšį, bet miesto himnu tapusios dainos „Šiauliai“ atlikėjo karstui gimtinėje deramos vietos neatsirado. „Pasiūlė tik mokyklos salę“, – su neslepiamu kartėliu pasakojo artimą draugą praradęs R.Janušas.

Karstas su „Vairo“ grupės lyderio E.Čivinsko palaikais penktadienį vakare buvo atvežtas į Mažeikių muzikos mokyklą. Į ją išsyk ėmė plūsti muzikanto draugai iš visos Lietuvos.

Vienas artimiausių E.Čivinsko bičiulių dainininkas Romas Dambrauskas dėl makabriško sutapimo negalėjo dalyvauti draugo laidotuvėse. Prieš gerą mėnesį mažeikiškis dainininkas sutiko vietoj sunkiai sergančio E.Čivinsko koncertuoti Londone šį savaitgalį vyksiančiuose gražiausios lietuvaitės rinkimuose.

„Dieve, matyt, toks likimas, jog per draugo laidotuves teks jį pakeisti scenoje“, – atsiduso R.Dambrauskas, vakar popiet kartu su aktore Nijole Narmontaite išskridęs į Londoną. Pakeliui į Vilniaus oro uostą dainininkas stabtelėjo Šiauliuose. Čia jam buvo suteikta galimybė atsisveikinti su bičiuliu, iš Kauno karste vežamu į Mažeikius.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt