Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Siemens“ areną papuošė Svaro ir Igno Vaičekausko kūrinys – Lenny Kravitzo atvaizdas

L. Kravitzo paveikslas
integrity.lt nuotr. / L. Kravitz paveikslas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtasis „Siemens“ arenos aukštas netrukus taps didžiausia street art galerija Lietuvoje. Hiphopo atlikėjas Svaras su kolega Ignu Vaičekausku ketvirtajame „Siemens“ arenos aukšte aerozoliniais dažais jau išpurškė pirmąjį savo piešinį. Planuojama, kad netrukus čia atsiras dar daugiau garsiojo muzikanto darbų.

Svaras ir Ignas, pasivadinę kūrybine komanda „Vyrai plačiais drabužiais“, pirmąjį savo darbą kūrė dvi dienas. Daugiau nei 10 kvadratinių metrų piešinio centre – gruodžio 17 d. „Siemens“ arenoje koncertuosiančio Lenny Kravitzo atvaizdas.

„Lenny Kravitzo atvaizdą kūrėme pasinaudodami trafaretu. Toks piešimo būdas mums su Ignu yra priimtiniausias. Nors tokio tipo mūsų darbų galima pamatyti ir Vilniaus gatvėse, tačiau ten jie vis būna uždažomi ar užpiešiami. Todėl, visus norinčius susipažinti su mūsų kūryba, kviečiu į „Siemens“ areną“, – kalbėjo Svaras.

„Siemens“ arenoje koncertų metu apsilanko keliolika tūkstančių žiūrovų, mūsų koridoriai tampa judriausiomis Vilniaus gatvėmis.

Pasak Svaro, „Siemens“ arenoje netrukus puikuosis ir daugiau komandos „Vyrai plačiais drabužiais“ darbų. Kūriniais bus išpurkštas visas ketvirtasis „Siemens“ arenos aukštas. Kituose street art kūriniuose muzikantai taip pat planuoja vaizduoti garsiausių žvaigždžių, aplankiusių ar dar tik aplankysiančių „Siemens“ areną portretus.

„Siemens“ arenoje koncertų metu apsilanko keliolika tūkstančių žiūrovų, mūsų koridoriai tampa judriausiomis Vilniaus gatvėmis. Norime, kad mūsų sienos alsuotų Vilniaus gatvių dvasia. Esame atviri visoms meno formoms, o labiausiai toms, kurios artimos mūsų lankytojams“, – teigė „Siemens“ arenos generalinis direktorius Juras Vėželis.

Igno ir Svaro darbus „Siemens“ arenos lankytojai galės pamatyti ketvirtame aukšte didžiausių „Siemens“ arenos koncertų ar krepšinio varžybų metu. Gruodžio vidury šį paveikslą galės įvertinti ir roko žvaigždė Lenny Kravitzas, kuris gruodžio 17 dieną čia surengs išskirtinį koncertą.

VIDEO: Lenny Kravitz ir Vyrai Plačiais Drabužiais
Lenny Kravitz ir Vyrai Plačiais Drabužiais
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt