Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje išrinkta „Misis Visata 2010“ nugalėtoja (nuotraukos)

 „Misis Visata 2010“ nugalėtoja Suomijos atstovė Jennika Margareetta Hannusaari
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / „Misis Visata 2010“ - Suomijos atstovė Jennika Margareetta Hannusaari (viduryje)
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šeštadienio vakarą Vilniaus universiteto Didžiajame kieme iš 25 tarptautinio konkurso „Misis Visata“ finalisčių išrinkta šių metų nugalėtoja. Šis titulas už grožį, socialinę veiklą, sėkmingą karjeros ir šeimos derinimą atiteko 24-erių metų Suomijos atstovei Jennikai Margareettai Hannusaari.

Šventinį vakarą visos finalo dalyvės dar kartą prisistatė publikai ir demonstravo puošnias sukneles. Joms dainavo Sasha Song, o komisija priėmė galutinį sprendimą. Jis laimingas tapo žaviai Suomijos atstovei, auginančiai trejų metų sūnų ir studijuojančiai verslo administravimą, taip pat dirbančiai savanoriškoje organizacijoje, kuri padeda imigrantams adaptuotis Suomijoje.
 

Dešimt dienų gražiausios pasaulio moterys iš 22 šalių keliavo po Lietuvą, dalyvavo įvairiuose susitikimuose, diskusijose, demonstravo savo kūno linijas, pristatė savo šalį nacionaliniais patiekalais ir visaip kitaip bandė atskleisti savo asmenybių įvairiapusiškumą.

Lietuvai šių metų konkurse atstovavo Jurgita Jankauskaitė iš Jonavos, kuri šiuo metu dirba stiliste-visažiste. Baltijos šalių delegatė – taip pat gerai žinoma gražuolė iš Lietuvos Renata Voitechovskaja, kuri su dainininku Deiviu šiuo metu augina dar nė pusės metų neturintį sūnelį Emilį. Deja, šiais metais nei vienai Lietuvos gražuolei laimė nenusišypsojo antrą kartą.

Pirmą kartą „Misis Visata“ istorijoje konkurso finalas šiemet buvo surengtas Lietuvoje – šią teisę ir pareigą praėjusiais metais iškovojo finansų specialistė Vaida Ragėnaitė, tapusi „Misis Visata 2009“. Šiemet graži ir protinga moteris taip pat sukosi šalia gražiausių pasaulio moterų, atvykusių ne tik iš Europos, bet ir Pietų Amerikos ar Azijos šalių, nes prisidėjo prie konkurso organizavimo ir renginių vedimo.

„Misis Visata“ konkurso misija – suvienyti išsilavinusias, kūrybingas, gebančias suderinti šeimą ir karjerą bei aktyviai užsiimančias visuomenine veikla moteris ir kartu spręsti visoms šalims aktualias problemas. Šių metų konkurso „Misis Visata“ šūkis – „Pasaulio moterys – prieš smurtą ir prekybą žmonėmis“, todėl moterys ne tik rodė save, bet ir ragino visus kovoti su šiomis žmonijos nelaimėmis.

Konkursas „Mrs Universe 2010“ buvo vykdomas dviem etapais. Pirmoji atranka vyko virtualiai – per ją konkurso rengėjai iš įvairių šalių sulaukė 70 prašymų deleguoti savo atstoves į konkursą „Misis Visata“. Tarptautinė komisija kartu su organizatoriais išrinko 25 finalo dalyves, kurios atvyko į Lietuvą ir susirungė finale.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Misis Visata 2010 - Suomijos atstovė Jennika Margareetta Hannusaari
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./„Misis Visata 2010“ - Suomijos atstovė Jennika Margareetta Hannusaari

 

Komentarai
Šioje istorijoje Kas vyksta Vilniuje
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt