Trečiadienis 2015.10.07
Pranešk naujieną
Daugiau orai.lt

„Žvaigždžių mokyklos“ atidaryme – Karinos ir Sauliaus meilės šventė (nuotraukos)

„Žvaigždžių mokyklos“ oficialus atidarymas
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr. / „Žvaigždžių mokyklos“ oficialus atidarymas
Šaltinis: 15min.lt
A A

Sausakimšame Vilniaus „New York“ klube šeštadienio vakarą oficialiai atidaryta „Žvaigždžių mokykla“, kurią įkūrė Karina Krysko ir Saulius Skambinas. Būtent jie Lietuvos scenos žvaigždėms ir šimtams mažųjų šokėjų nuo pat pirmųjų renginio akimirkų skyrė daugybę aistringų šokių ir nuoširdaus dėmesio.

Daugiau Žmonės.lt naujienų ir diskusijų – mūsų Facebook puslapyje!

Užsidegus rampų šviesoms, atrodė, kad visi žiūrovai pateko į filmą – Karina ir Saulius scenos viduryje sustojo, atsisukę vienas į kitą nugaromis – panaši jų nuotrauka pasirodė ir už jų nugarų. Netrukus sužadėtiniai publikai sušoko aistringą tikros meilės šokį, o jo pabaigoje kartu su studijos „Supermodels“ įkūrėjais iškilmingai nutraukė raudoną kaspiną. Nauja būsimų žvaigždžių kalvė atidaryta!

Iš visos Lietuvos į renginį suvažiavo šimtai vaikų, norinčių tapti žvaigždėmis. Jie ne tik klausėsi, kaip jiems dainavo jau pripažinti Lietuvos dainininkai, bet ir patys būriais pasirodė scenoje. Dar labiau tapti žinomais skatino Stano, Mia, Merūnas, Lady Ice, „Kastaneda“, Haroldas, „Bakardi“, „Studentės“, Sniegė, „Pikaso“, „69 danguje“.

Užkulisiuose K.Krysko ir S.Skambinas, nors ir pavargę, plačiai visiems šypsojosi, visais rūpinosi ir negailėjo dalintis savo tarpusavio meile su kitais. Turbūt dėl šių dviejų žvaigždučių šilumos ir vidinės harmonijos jų įkurtai mokyklai dėmesio negailėjo scenos kolegos, mielai sutikę pakoncertuoti.

Komentarai: 19
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt  

Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti