Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Zvonkų skyrybų istorijoje – „Žvaigždžių duetų“ pėdsakas?

Raimonda Katiliūtė
Facebook nuotr. / Deivydas ir Natalija Zvonkai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Natalija ir Deivydas Zvonkai gerokai sudrumstė pramogų pasaulio ramybę.

Antradienį prieš pietus rengdamiesi „LNK–Fun2Go“ žvaigždžių lenktynėms, kurios yra „Omnitel“ 1000 km lenktynių Palangoje dalis, Zvonkai treniravosi Vilniaus Plytinės kartodrome. Jie buvo geros nuotaikos ir laidė juokelius. Pora nedemonstravo nepasitenkinimo vienas kitu.

Porai artimų šaltinių teigimu, skyrybų iniciatorė yra Natalija. Jos kantrybės taurę perpildė naujas D.Zvonkaus romanas su vienoje televizijoje dirbančia mergina.

Dienraštis „Lietuvos rytas“ įvardijo ir galimą Zvonkų skyrybų iniciatorę. Tai 24 metų Raimonda Katiliūtė, puikiai pažįstama TV projekto „Žvaigždžių duetai“ dalyviams. Kalbama, kad būtent su Raimonda laiką leidžiantį sutuoktinį užtiko Natalija.

Raimonda kūrė dainų tekstus „Žvaigždžių duetų“ dalyviams. Pasak gandonešių, Deivydas ir Raimonda bendrauja itin artimai, jų santykiai šio LNK projekto dalyviams – vieša paslaptis.Jeigu jis mane mylėtų, būtų labai miela, tačiau mus sieja tik darbas – 25 dainų kartu išgyventi žodžiai.

Prieš keletą mėnesių vykusiame projekto dainininkų vakarėlyje ne vienas jų neva savo akimis matė poros bučinius ir glamones.

„Tik jau nejuokinkite viso pasaulio. Aš ir Deivydas? Pati tik vakar po pietų sužinojau, kad Zvonkai skiriasi. Man tai buvo perkūnas iš giedro dangaus. Televizijoje dirbu 5 metus, tiek pat laiko pažįstu ir Deivydą. Kartu dirbome ir per šiuos „Žvaigždžių duetus“. D.Zvonkų be galo gerbiu, mes gerai sutariame. Jeigu jis mane mylėtų, būtų labai miela, tačiau mus sieja tik darbas – 25 dainų kartu išgyventi žodžiai“, – sakė R.Katiliūtė.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt