Publikuota: 2013 rugsėjo 11d. 19:34
Žmonės.lt

„Lietuvos balse“ sužibėjusi Indrė Launikonytė stiliumi bandė prilygti atlikėjai Beyonce

Trečiadienio vakarą Teatro arenoje tęsėsi antrojo LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ etapo – muzikinių dvikovų – filmavimo darbai. Į sceną poromis lipę dalyviai stebino susirinkusius žiūrovus nevien išskirtiniais balsais, bet ir akį traukiančiu stiliumi. Bene labiausiai publikos akį traukė Ingos ir Arūno Valinskų mokoma Indrė Launikonytė – savo įvaizdžiu ji nevienam priminė Beyonce.
Indrė Launikonytė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Indrė Launikonytė

Apsitempusi itin trumpą, mėlynais blizgučiais nusagstytą suknelę Indrė demonstravo savo figūros privalumus – itin išryškinti moteriški apvalumai traukė kiekvieno vyriškio akį.

Ne ką mažiau įspūdingai atrodė ir Indrės šukuosena – smarkiai išpurenti aukštyn sukelti merginos plaukai bylojo, kad dėmesio mergina tikrai nebijo. Indrės charizma scenoje ir stiprus balsas tik darsyk paliudijo: ji tikrai gali, o ir nori būti vadinama lietuviška Beyonce.

„Smarkiai padirbėjo LNK televizijos ir „Figaro“ stilistai“, – juokėsi Indrė, paklausta, kaip vertina naują savo įvaizdį. Jai šis stilius – labai priimtinas. Taip ir norėtų atrodyti kiekvieno savo pasirodymo metu.

Tikra sensacija „Lietuvos balso“ užkulisiuose tapo dainininkės plaukai. „Stilistės mane šukavo valandą. Po to visi norėjo mane paglostyti – niekas nepraėjo pro šalį nepaglostęs. Todėl plaukus teko tvarkyti dar valandą“, – pasakojo Indrė.

Mergina juokėsi – kad ir kaip puikiai jai tiktų šukuosena, vargu, ar būtų suprasta, jei ryt taip pasirodytų darbe.

Išgirsti Indrės pasirodymą ir pamatyti, su kuo ji susikovė muzikinėje dvikovoje, galėsite jau spalio mėnesį per LNK televiziją.

Skaityti visus komentarus 22
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Skaityti visus komentarus 22
Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga