Nuspręskite, ar „Lietuvos balso“ dalyvė Monika Mėčiūtė – Celine Dion antrininkė?

Monika Mėčiūtė ir Celine Dion
Žmonės.lt montažas / Monika Mėčiūtė ir Celine Dion
Šaltinis: Žmonės.lt
A A

LNK muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ pasirodo tokie talentingi dalyviai, kad neretai jie lyginami su pasaulinio lygio atlikėjais. Pavyzdžiui, jau kuris laikas netyla kalbos apie Katažinos Nemycko komandoje dainuojančios Monikos Mėčiūtės panašumą į kanadiečių dainininkę Celine Dion.

Daugiau Žmonės.lt naujienų ir diskusijų – mūsų Facebook puslapyje!

Pati M.Mėčiūtė portalui Žmonės.lt tikino itin mėgstanti C.Dion kūrybą. „Ši dainininkė yra mano mėgstamiausiųjų sąraše. Tai viena profesionaliausių ir geriausių dainininkių pasaulyje, kurią žino kiekvienas“, – sakė ji.

Dainininkė įsitikinusi, kad su C.Dion ją lygina dėl panašios išvaizdos, o ne dėl gabumų dainuoti. „Matyt, taip yra dėl išvaizdos, nors man iki jos tolokai. Anksčiau draugės nuolat užsimindavo, kad turime panašumų, o aš tik numodavau ranka, pasijuokdavau. Kai tai pastebėjo projekto mokytojai, man paglostė širdį“, – kalbėjo mergina.

Įvertinti M.Mėčiūtės ir C.Dion panašumą kviečiame specialioje apklausoje. 

Žmonės.lt
Komentarai: 16
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt  

Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti