Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kim Kardashian priimdama ledinio vandens iššūkį darėsi asmenukes

Kim Kardashian priima ledinio vandens iššūkį
Kadras iš vaizdo įrašo / Kim Kardashian priima ledinio vandens iššūkį
Šaltinis: Žmonės.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Seksualioji realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (33 m.) pagaliau įvykdė jai senokai mestą ledinio vandens iššūkį. Tai Kim atliko savame stiliuje – kol jai ant galvos buvo pilamas ledinis vanduo, ji darėsi asmenukes.

Kim Kardashian iššūkis apsipilti lediniu vandeniu buvo mestas jau prieš kurį laiką, tačiau ji laukė premjerinės Ellen DeGeneres pokalbių šou laidos, kad tai galėtų padaryti televizijos eteryje.

Ilgai laukta ir plačiai išreklamuota premjerinė „The Ellen Show“ laida pagaliau pasiekė eterį, o tuo pačiu žiūrovai turėjo progą pamatyti, kaip Kim Kardashian susigadina savo šukuoseną, makiažią ir drabužius dėl kilnaus tikslo.

VIDEO: Kim Kardashian priima ledinio vandens iššūkį
Kim Kardashian priima ledinio vandens iššūkį

Tiesa, iššūkį Kim Kardashian priėmė savo stiliumi – kol Ellen DeGeneres jai ant galvos pylė vandenį, ji mobiliuoju telefonu darėsi asmenukes. Vėliau Kim džiaugėsi, kad pavyko padaryti gerą kadrą, tačiau kol kas jo neparodė.

Kadras iš vaizdo įrašo/Kim Kardashian priima ledinio vandens iššūkį
Kadras iš vaizdo įrašo/Kim Kardashian priima ledinio vandens iššūkį

Be abejo, asmenukės priimant iššūkį buvo daromos ne šiaip sau. Taip apsukrioji Kim Kardashian dar pareklamavo knygynus netrukus pasieksiantį nuotraukų albumą „Selfish“, kuriame patalpinta šimtai jos asmenukių.

Ar Kim Kardashian paaukojo pinigų ir jei taip, tai kiek, kol kas neskelbiama.

„Ice Bucket Challenge“ akcija prasidėjo liepos mėnesį ir per socialinius tinklus labai sparčiai paplito per visą pasaulį. Šios akcijos tikslas – padėti surinkti pinigų organizacijai, ieškančiai vaisto nuo nepagydomos ligos šoninės amiotrofinės sklerozės (ALS).

Asmeninio albumo nuotr./Kim Kardashian
Asmeninio albumo nuotr./Kim Kardashian nuotraukų albumo „Selfish“ viršelis
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt