Šeštadienis 2015.10.10
Pranešk naujieną
Daugiau orai.lt

Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas pagaliau pripažino santykius viešai

Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas
Šaltinis: 15min.lt
A A

Pagrindinių „Saulėlydžio“ aktorių Roberto Pattinsono ir Kristen Stewart romanas jau seniai yra vieša paslaptis, tačiau pagaliau aktoriai tai pripažino.

Daugiau Žmonės.lt naujienų ir diskusijų – mūsų Facebook puslapyje!

Bulvariniai leidiniai buvo gražiąją porelę supiršę, teigė, kad jie gyvena kartu, tvirtino, jog K.Stewart laukiasi ir daugybę kitų dalykų. Tačiau aktoriai tuo metu duodami interviu pasakojo, kaip juos vargina perdėtas dėmesys. Pirmasis apie santykius prabilo R.Pattinsonas. Kalbėdamas su Thesun.co.uk žurnalistais aktorius paaiškino, kodėl su K.Stewart atskirai vyko į Britų kino ir televizijos menų akademijos (BAFTA) apdovanojimus ir kokie jų santykiai iš tiesų.

„Tai nepaprastai sunku, bet taip, mes kartu. Negalėjome atvykti tuo pat metu dėl gerbėjų. Jie kaip pakvaišę. Turėjome pagaliau pasirodyti kartu, kaip pora, bet tai buvo neįmanoma dėl viso to dėmesio, stengėmės jį suvaldyti“, – sakė R.Pattinsonas, vaidinęs „Saulėlydyje“ vampyrą Edvardą.

Akivaizdus poros persekiojimo įrodymas ir tai, kad per į BAFTA renginį K.Stewart lydėjo 6 apsaugos darbuotojai – net Didžiosios Britanijos princas Williamas jų turėjo mažiau.

Komentarai: 22
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt  

Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti