Publikuota: 2010 vasario 24d. 08:36
15min.lt

Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas pagaliau pripažino santykius viešai

Pagrindinių „Saulėlydžio“ aktorių Roberto Pattinsono ir Kristen Stewart romanas jau seniai yra vieša paslaptis, tačiau pagaliau aktoriai tai pripažino.
Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas

Bulvariniai leidiniai buvo gražiąją porelę supiršę, teigė, kad jie gyvena kartu, tvirtino, jog K.Stewart laukiasi ir daugybę kitų dalykų. Tačiau aktoriai tuo metu duodami interviu pasakojo, kaip juos vargina perdėtas dėmesys. Pirmasis apie santykius prabilo R.Pattinsonas. Kalbėdamas su Thesun.co.uk žurnalistais aktorius paaiškino, kodėl su K.Stewart atskirai vyko į Britų kino ir televizijos menų akademijos (BAFTA) apdovanojimus ir kokie jų santykiai iš tiesų.

„Tai nepaprastai sunku, bet taip, mes kartu. Negalėjome atvykti tuo pat metu dėl gerbėjų. Jie kaip pakvaišę. Turėjome pagaliau pasirodyti kartu, kaip pora, bet tai buvo neįmanoma dėl viso to dėmesio, stengėmės jį suvaldyti“, – sakė R.Pattinsonas, vaidinęs „Saulėlydyje“ vampyrą Edvardą.

Akivaizdus poros persekiojimo įrodymas ir tai, kad per į BAFTA renginį K.Stewart lydėjo 6 apsaugos darbuotojai – net Didžiosios Britanijos princas Williamas jų turėjo mažiau.

Skaityti visus komentarus 22
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Skaityti visus komentarus 22
Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga