Publikuota: 2012 sausio 14d. 12:03
15min.lt

Stevenui Seagalui iškeltas ieškinys už nesumokėtas skolas mafijos užnugarį turinčiam partneriui

Veiksmo filmų žvaigždė Stevenas Seagalas filmuose dažniausiai kaunasi už teisingumą, tačiau, pasirodo, jis ir pats turi nemalonumų su teisėsauga. Aktoriui iškeltas ieškinys už tai, kad jis galimai nesumokėjo skolų buvusiam verslo partneriui Juliui Nasso.
Stevenas Seagalas
„Scanpix“ nuotr. / Stevenas Seagalas

Teigiama, kad 59-erių S.Seagalas filmų prodiuseriui J.Nasso skolingas maždaug 500 tūkst. JAV dolerių (apie 1,3 mln. Lt). Kaip rašo Dailymail.co.uk, savo ryšių su nusikalstamu pasauliu per daug nedangstantis prodiuseris tikino, esą aktorius jam nesumokėjo sutartų įmokų. Šias S.Seagalas pažadėjo 2007-aisiais, kai buvę partneriai sutarė pasidalyti jų filmų produkcijos kompaniją.

Toks jų susitarimas taip pat buvo savotiškas S.Seagalo atleidimas J.Nasso, kuris 2003-iaisiais buvo pripažintas kaltu už reketavimą ir mėginimus prievarta išgauti aktoriaus pinigus pasitelkus bendrus iš nusikaltėlių gretų. Tąsyk prodiuseris metus praleido kalėjime.

„New York Times“ pranešė, esą Manheteno federaliniame teisme J.Nasso savuoju ieškiniu reikalauja sumokėti skolas ir papildomus 10 proc. už „sutarties nevykdymą“. S.Seagalas kol kas viešai ieškinio nekomentavo.

Didžiausias jo karjeros pakilimas buvo apie 1992-uosius metus, tačiau vėliau šlovė ėmė blėsti, o aktorius – vaidinti mažo biudžeto veiksmo juostose. 2002-aisiais J.Nasso buvo padavęs S.Seagalą į teismą siekdamas prisiteisti 60 mln. JAV dolerių už tai, kad šis atsisakė vaidinti keturiuose suplanuotuose filmuose. Karštu būdu Holivude pagarsėjęs aktorius tada sakė negalintis pasirodyti juostose, kuriose daug smurto, dėl to, kad yra budistas.

Skaityti visus komentarus 16
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Skaityti visus komentarus 16
Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga