Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Demis Roussos surengs papildomą koncertą Kaune (video)

Demis Roussos
Organizatorių nuotr. / Demis Roussos
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Balandžio mėnesį Lietuvoje gastroliuosiantis Demis Roussos Kaune surengs antrą koncertą. Papildomas estrados legendos koncertas Kauno sporto halėje vyks balandžio 16 d. Didžiulio muzikos mylėtojų dėmesio sulaukęs Demis Rousssos ir simfoninis orkestras taip pat koncertuos balandžio 7 d. „Šiaulių arenoje“, Šiauliuose, balandžio 9 d. „Cido arenoje“, Panevėžyje, balandžio 12 d. Kauno sporto halėje ir balandžio 14 d. „Pramogų arenoje“, Vilniuje.

Bilietus į Demis Roussos koncertus Šiauliuose, Kaune ir Vilniuje galima įsigyti BILIETAI.LT kasose ir internetu. Daugiau informacijos ieškokite svetainėje www.bilietai.lt.

Bilietus į Demis Roussos koncertą „Cido arenoje“ Panevėžyje platina bendrovė „Tiketa“. Daugiau informacijos ieškokite svetainėje www.tiketa.lt.

Išleido roko muzikos albumą

Grandiozines gastroles šiemet mūsų šalyje surengsiantis Demis Roussos išsiilgusiai publikai atliks ne tik pasaulinę šlovę atnešusius garsiausius hitus, bet ir naujas dainas iš neseniai išleisto albumo. Legendinis dainininkas su naujuoju studijiniu darbu „Demis“ grįžo prie roko muzikos. Legendinėje Londono studijoje „Ark Studios“ įrašytas albumas yra pirmasis Demis Roussos studijinis įrašas nuo 1997 m.

Studijoje Demis Roussos talkino talentingi ir jauni muzikantai: būgnininkas Virgilas Howe‘as (garsaus gitaristo Steve‘o Howe‘o sūnus), gitaristas Nicholasas Rynessas-Hirschas (iš grupės „Dirty Feel“), bosistas Lewisas Reubenas Whartonas (iš grupės „Little Barrie“) ir klavišininkė Jessica Lauren. Įrašų metu buvo naudojami autentiški muzikos instrumentai, su kuriais klasikinius albumus „Ark Studios“ kadaise įrašė legendinė grupė „Rolling Stones“ ir kitos roko legendos. Tikriausiai dėl šios priežasties naujosios Demis Roussos dainos, atliktos tradiciniais soul/blues/rock stiliais, skamba taip šviežiai ir moderniai.

Grįžo prie ištakų

Muzikos kritikai ir melomanai vienbalsiai pritaria, kad sprendimas grįžti prie roko muzikos pasiteisino. Demis Roussos balsas naujose dainose skamba labai galingai.

„Nusprendžiau grįžti prie šaknų. Dabar daugelis pamiršo, kad savo karjerą pradėjau dainuodamas roko muziką, – sako Demis Roussos. – Albumą įrašėme Anglijoje su puikiais britų muzikantais, kurie padėjo naujai perteikti 7-ojo ir 8-ojo dešimtmečių muzikos dvasią, kuri iki šiol man labai brangi.“

Legendinis estrados grandas neslepia, kad įrašyti tokį albumą paskatino ir didelė nostalgija tiems laikams.

„Prabėgo apie 40 metų, tačiau tas laikas muzikoje buvo neprilygstamas, – prisimena Demis Roussos. – Tai visa epocha, kurios metu muzika vystėsi milžinišku greičiu. Tikiuosi, kad ši muzika padės pritraukti ir jaunesnius muzikos mylėtojus, nes jiems roko muzikos stilius yra artimesnis nei mano tradicinis repertuaras.“

Gyva estrados legenda

Muzikos mylėtojai jau keturis dešimtmečius žavisi unikaliu ir kerinčiu Demis Roussos balsu. Demis Roussos, kurio tikrasis vardas yra Artemios Venturi Roussos, gimė 1946 m. birželio 15d. Egipte gyvenusių graikų šeimoje. Jau ankstyvoje vaikystėje būsima estrados žvaigždė pradėjo domėtis muzika, dainavo bažnyčios chore, studijavo muzikos teoriją, išmoko groti gitara ir trimitu. Deja, 1961 m. kilus Sueco krizei, Demis šeima prarado visą savo turtą ir buvo priversta grįžti į Graikiją, kur jaunuolis pradėjo profesionalią dainininko karjerą.

Didžiulį vaidmenį Demis Roussos gyvenime turėjo grupė „Aphrodite‘s Child“, kurią dainininkas sukūrė su pasaulinę šlovę pelniusiu multiinstrumentalistu Vangeliu. Šis kolektyvas žaibiškai išpopuliarėjo ne tik Graikijoje, bet ir Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, kur pirmieji du „Aphrodite‘s Child“ albumai sulaukė itin palankių vertinimų.

Tęsia sėkmingą solo karjerą

1970 m. grupė „Aphrodite’s Child“ nutraukė egzistavimą, o jos lyderiai Demis Roussos ir Vangelis pradėjo sėkmingas solo karjeras. Jau pirmasis Demis solo singlas „We Shall Dance“ tapo didžiuliu hitu Italijoje, Ispanijoje, Portugalijoje ir Prancūzijoje. Netrukus dainininkas surengė didžiules gastroles, kurių kulminacija tapo Rio mieste vykęs pasirodymas, sutraukęs net 30 000 žiūrovų.

1973 m. Demis Roussos išleido vieną sėkmingiausių savo albumų „Forever And Ever“. Dėka populiariais hitais tapusių dainų „Goodbye My Love Goodbye“ ir „Forever And Ever“ šis albumas yra išpirktas didesniu nei 12mln. kopijų tiražu. Siekdamas kuo plačiau pristatyti šį albumą, Demis Roussos milžiniškų gastrolių metu surengė net 380 koncertus. Vėliau išleisti Demis Roussos albumai karaliavo daugelio Europos šalių topuose. Sėkmė lydėjo ir todėl, kad savo atliekamas dainas Demis Roussos įrašinėjo ne tik angliškai, bet ir vokiškai, itališkai, ispaniškai ir prancūziškai.

Demis Roussos ir simfoninio orkestro koncertai vyks: balandžio 7 d. „Šiaulių arenoje“, Šiauliuose, balandžio 9 d. „Cido arenoje“, Panevėžyje, balandžio 12 d. Kauno sporto halėje ir balandžio 14 d. „Pramogų arenoje“, Vilniuje. Papildomas koncertas Kauno sporto halėje vyks balandžio 16 d.

Lietuvoje ir Latvijoje vyksiančias Demis Roussos gastroles organizuoja didžiausia Vidurio ir Rytų Europoje koncertinė agentūra „Makroconcert“. Daugiau informacijos ieškokite internete www.makroconcert.com

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt