Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Erosas Ramazzotti: į lietuvaičių širdis pasibeldė lietuviškais meilės žodžiais (nuotraukos)

Koncerto akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / E. Ramazzotti
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jūros ošimas, žuvėdrų klyksmas, laivo sirena į pavasario išsiiligusią Lietuvą atvežė Erosą Ramazzotti. Tokį temperamentingą, atvira širdimi, tikrą, netikėtą, itališką E.Ramazzotti.

Kaip jau anksčiau pranešė 15min.lt, dainininko Lietuvoje niekas neapšildė, tačiau pats Erosas laiku koncerto taip pat nepradėjo. Jis net pusvalandį bandė lietuvių, kurių buvo susirinkę tikrai daugiau nei 5 tūkstančiai, kantrybę ir leido apšilti jų balsams bei delnams.

Italas į „Siemens“ arenos sceną nusileido didelėje dėžėje, kuri ir buvo viena iš pagrindinių scenos dekoracijų. Beje, panašių dėžių scenoje buvo tikrai ne viena – iš jų sudarytos dvi aukštos kolonos nuolat judėjo viena kitos link. Tai buvo tarsi vartai, kuriems užsivėrus ar atsivėrus pasigirsdavo italų dainininko muzikos toliai – čia paprasti ir romantiški, čia spalvoti ir dvelkiantys roku.

Didžiausias netikėtumas koncerte buvo pakankamai sklandus ir ilgas iš E.Razmazzotti lūpų nuskambėjęs lietuviškas tekstas: „Labas vakaras. Aš esu laimingas būdamas su jumis Vilniuje. Jūsų čia tiek daug. Aš jus myliu.“ Visą koncertą lydėjo publikai skirtas ir garsiai tariamas „ačiū“, kartais skambėjęs taip itališkai, bet labai nuoširdžiai. Įdomiausia, kad dauguma lietuvių nemokėjo  itališkų dainų, ypač naujųjų, žodžių, o ir senųjų tik priedainius, tačiau atidžiai sekė dainininko judesius scenoje, juos kartojo ir girdėjo dainas širdimi.

Pasirodymas buvo išties vizualus bei spalvingas, vaizdas projektuojamas į didelį LED ekraną, įtaisytą žvaigždei už nugaros, bei ant dviejų dėžių kolonų. Garso kokybe susirinkę žmonės taip pat nenusivylė.

„Ciao, Vilnius“, – pabaigoje tarė dainininkas ir dėžių kolonos užsidarė, o salė paskendo tamsoje. Tačiau lietuvių noras dar kartą išgirsti dainininką privertė atsiverti E.Ramazzotti muzikos vartus. Biso italas grįžo persirengęs – iš pradžių jis dėvėjo džinsus ir juodus marškinėlius, o vėliau juos pakeitė raudonais.

Jei E.Ramazzotti pasiklausyti susirinkę žmonės išgirdo bent vieną dainą, kuri sukėlė šiurpą ar tiesiog leido pasvajoti, vadinasi, italų dainininkas per lietumi aplaistytą koncertą Vilniuje pasibeldė tiesiai į jūsų širdį.

Komentarai
Šioje istorijoje Širdis, Meilė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt