Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Hiphopo muzikos stiliaus gretose šviežiu šuoru įsiveržia duetas Dee & Kamy

Dee & Kamy
Dee & Kamy
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos muzikos erdves pastaruoju metu vis dažniau papildo nauji veidai bei projektai. Hip–hopo muzikos stiliaus gretose šviežiu šuoru įsiveržia duetas Dee & Kamy. Klasikinio 90–ųjų metų aptariamo stiliaus skambesio kūrimo manieromis pasižymintis virtuozas Dee (Valdas Kazakevičius) bei novatoriškas, angliškų tekstų dėliojimo ir atlikimo meistras Kamy (Tautmilas Čeida) pristato savo debiutinį albumą „Original Taste”.

Tai originalus, naujo muzikinio skonio albumas Lietuvoje. Iki šiol nei vienas hip–hopo stiliaus albumas ar bet kokia kūryba tokio tipo muzika nebuvo pasiekusi plačiųjų masių klausytojų ir likdavo padėta lentynose ar, dėl kokybės stokos, net nepateikiama vartotojui. Dee & Kamy laužo visas nusistovėjusias klišes ir išleidžia pilną 18–os kūrinių albumą anglų kalba. Jau spėję savo pasirodymais pakerėti žiūrovus „Be2gether” bei „Tamsta” muzikos festivaliuose, taip pat pristatyti debiutinės dainos „80‘s Lifestyle” video klipą, atlikėjai neslepia savo kūrybiškumo varomojo arkliuko ir sutinka trumpai atsakyti į keletą klausimų.

– Kas inicijavo Dee & Kamy projektą ir kaip sutikot vienas kitą?
Dee & Kamy projektą iniciavo bendras skonis, požiūris ir nuomonė. Susipažinome internetinėje erdvėje ir iškart nusprendėme sukurti grupę bei drauge skleisti savo muziką. Kaip žinia abu esame iš skirtingų Lietuvos vietų: vienas kilęs Pamario krašte, kitas pietų Lietuvos regiono atstovas. Nors, tiesa, dabar taip pat studijuojame skirtinguose miestuose.

– Kaip jus vertina aplinkiniai, pasirinkus netradicinį lietuviškam hip–hopui atlikimo būdą t.y. repavimą anglų kalba?
Aplinkiniai vertina gerai, svarbu, kad Kamy (Tautmilo Čeidos) žinutė tekstuose pasiektų ne tik lietuvių ausis bet ir užsieniečių (šypsosi). Visgi tekstai rašomi populiariausia kalba pasaulyje.

– Jei ne paslaptis, kiek laiko kūrėte naująjį albumą?
Albumą kūrėme 3 m. Jame sudėtos dainos nuo pat mūsų bendro projekto pradžios iki išleidimo.

– Rašote tekstus anglų kalba ir muzikine prasme jaučiamas senasis funk stiliaus prieskonis. Kas padarė didžiausią įtaką kuriant būtent tokią muziką?
Didžiausią įtaką padarė žmonės surašyti mūsų albume prie „inspiration” (albumo viršelio vidinėje pusėje yra surašyta didžioji dalis muzikinių grupių bei atlikėjų, kurie inspiravo Dee & Kamy – red. past.). Būtent dėl šių atlikėjų ir iš jų atėjo atitinkamos kūrimo manieros.

– Tiem, kurie dar negirdėjo jūsų muzikos, gal galėtumėte atskleisti, kokios pagrindinės temos gvildenamos naujajame albume „Original Taste”?
Pagrindinė tema yra tikrosios klasikines repo muzikos puoselėjimas ir išsaugojimas. Yra dainų tekstų kuriuose aprašomi socialiniai dalykai, kasdieniai žmonių išgyvenimai ir pan.

– Kur galima įsigyti jūsų kompaktinę plokštelę?
Albumą galima įsigyti „Gatvės Lygos” įrašų studijoje (Konstitucijos pr. 23A, Vilnius), taip pat rašant elektroniniu paštu deeandkamy@gmail.com, greit albumas manau bus pasiekiamas ir „Coffee Inn” kavinių tinkluose.

– Teko matyti ir girdėti, jog stebinate publiką užvedančiais pasirodymais. Gal galite atskleisti artimiausio koncerto datą ir vietą?
Artimiausias pasirodymas laukia rugsėjo 1–ąją vingio parke, taip pat svarbus koncertas vyks rugsėjo 2–ąją Rygoje „Essential Club” klube.

 

Komentarai
Šioje istorijoje Hiphopas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt