Publikuota: 2013 vasario 14d. 09:59
Žmonės.lt

Įvertinkite: „Biplan“ pristato naujausią vaizdo klipą „Amore“

Beveik prieš pusantros savaitės „biplanai“ išsikrovė savo instrumentus Trakuose prie ežero, tiesiog ant sniego ir nufilmavo vaizdo klipą savo naujausiai dainai „Amore“, skambančiai kino filme „Valentinas vienas“.
„Biplan“
M.P.3 nuotr. / „Biplan“

Naująjį vaizdo klipą režisavo Vaiginta Perkauskaitė, prodiusavo Donatas Ulvydas. „Amore“ yra net penktasis „Biplan“ vaizdo klipas per pastaruosius septynis mėnesius nuo tada, kai gegužę grupė nufilmavo vaizdo klipą dainai „Meilė“. Rudenį grupė šį klipą adaptavo kūriniui „Meilė (ArtG remix)“, o kiek vėliau pristatė ir du vaizdo klipus dainai „Plius/Minus“ lietuvių ir rusų kalbomis.

M.P.3 nuotr./„Biplan“ daina „Amore Deluxe“
„Biplan“ daina „Amore Deluxe“

Vasario 14 dieną „Biplan“ išleidžia papildytą savo naujausio EP „Meilė“ skaitmeninę versiją „Amore Deluxe“, kurioje skamba ir naujausias grupės hitas „Amore“, jau puikiai užsirekomendavęs Lietuvos radijo stotyse. Albumą „Meilė (Amore Deluxe Edition)“ nuo šio ketvirtadienio jau galima rasti „iTunes“, o po kelių valandų, kai vasario 14-oji ateis JAV Rytų pakrantės laiku, ir „Amazon“, „Napster“ bei kitose muzikos parduotuvėse visame pasaulyje, taip pat muzikos grotuvo paslaugas teikiančiose svetainėse „Spotify“, „Last.fm“, „Rdio“ ir kitose.

Taip pat šį ketvirtadienį, 17 valandą, „Biplan“ muzikos gerbėjus kviečia į jaukų susitikimą ir naujojo vaizdo klipo peržiūrą „Coffee Inn“ Vilniuje (Vilniaus g. 17), kur kartu su klipo kūrybine grupe papasakos apie filmavimo darbus, pasidalins savo artimiausiais planais, vaišins „Amore Latte“ kava.

Šis susitikimas tuo pačiu taps ir muzikantų išleistuvėmis į Maskvą, kur šį šeštadienį klube „Artefaq“ jie surengs savo koncertą Vasario 16-osios proga.

Kviečiame pažiūrėti „Biplan“ vaizdo klipą dainai „Amore“ ir įvertinti jį komentaruose:

VIDEO: Biplan | Amore (oficialus video)
Skaityti visus komentarus 17
Komentuoti straipsnį
Žymės: Muzika, „Biplan“
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Skaityti visus komentarus 17
Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga