Penktadienis 2015.10.09
Pranešk naujieną
Daugiau orai.lt

Įvertinkite: Nėrius Pečiūra pristato pasipiršti mylimajai raginančios dainos „Mažutė“ vaizdo klipą

Nėrius Pečiūra
Youtube.com stopkadras / Nėrius Pečiūra
Šaltinis: Žmonės.lt
A A

Vieną po kitos dainas pristatančiam dainininkui Nėriui Pečiūrai, rodos, nėra ribų. Penktadienio rytą gerbėjams jis pristato naujausią kūrinį „Mažutė“ ir jo Londone nufilmuotą vaizdo klipą.

Daugiau Žmonės.lt naujienų ir diskusijų – mūsų Facebook puslapyje!

„Daina „Mažutė“ pasakoja apie vyruką, nusprendusį pasipiršti merginai, su kuria gyvena jau keletą metų. Šis kūrinys turi padėti vyrams prašyti išrinktosios rankos. Taip pat tai nebloga priemonė merginai, kuri, nusiųsdama neryžtingam draugui šią dainą, subtiliai primintų, kad laikas pirkti sutuoktuvių žiedelį“, – apie dainą kalba N.Pečiūra.

Anot dainininko, žvelgiant plačiau, šis kūrinys propaguoja amžinasias vertybes – santuokos idealą, pagarbą moteriai, ugdo vyriškumą bei stipriosios lyties drąsą ir ryžtą.

Dainos klipo didžioji dalis nufilmuota Londono rajone Walthamstow ir Holland parke. Klipe taip pat nusifilmavo ir katinas Vaska, kurį atlikėjas laiko „kviestine žvaigžde“. 

„Šis talentingas aktorius gyvūno kailyje prieš keletą metų emigravo iš Lietuvos ir apsigyveno Londone“, – sako N.Pečiūra.

Tai paskutinis muzikanto vaizdo klipas, filmuotas Anglijoje. Kitą savaitę N.Pečiūra išvyksta į Rytus, kur filmuos dokumentiką ir savo klipus Kaukaze, prie Juodosios jūros ir Maskvoje.

Peržiūrėti N.Pečiūros dainos „Mažutė“ vaizdo klipą galite čia, įvertinti – komentaruose. 

Žmonės.lt
Komentarai: 19
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt  

Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti