Laurio Reinikio ir Liepos Mondeikaitės dainos „Apkabink dar“ vaizdo klipas internete peržiūrėtas daugiau nei milijoną kartų

Liepa Mondeikaitė ir Lauris Reiniks
Youtube.com stopkadras / Liepa Mondeikaitė ir Lauris Reinikis
A A
Šaltinis: Žmonės.lt

Pavasarį latvių atlikėjas Lauris Reinikis kartu su Liepa Mondeikate Lietuvos gerbėjams pateikė itin vasarišką dainos „Apkabink dar“ vaizdo klipą, kuris buvo nufilmuotas saulėtoje Italijoje. Praėjus vos dviem mėnesiams nuo pristatymo, vaizdo klipas „Youtube“ jau sulaukė daugiau nei vieno milijono peržiūrų. Tokiu įspūdingu skaičiumi gali didžiuotis itin retas Lietuvos atlikėjas.

Daina yra apie draugystę, kuri peraugo į gilesnius jausmus – meilę, tačiau abi pusės yra per daug drovios, kad pripažintų tai. Šis kūrinys be vargo rado kelią į klausytojų širdis ir karaliauja ne vienos radijo stoties klausomiausių dainų sąrašo viršūnėje, todėl nenuostabu, kad sulaukė ir tokio didelio susidomėjimo internete. „Simboliška, kad būtent šiandien yra praėję lygiai du mėnesiai nuo vaizdo klipo paskelbimo internete. Jaučiuosi, kaip milijonierė“, – juokavo L.Mondeikaitė.

Lauriui šiame vaizdo klipe pirmą kartą teko dirbti su Liepa ir vaikinas negailėjo gerų žodžių. Anot jo, L.Mondeikaitė yra labai mielas žmogus, su kuriuo dirbti – vienas malonumas. L.Reinikis taip pat išskyrė puikų lietuvaitės humoro jausmą ir profesinę etiką, mat ji nė karto nesiskundė, nuolankiai vykdė režisierės nurodymus. „Aš tiesiog dievinu Liepą. Buvo vienas malonumas dirbti su ja“, – gyrė „Pop Ladies“ narę latvis.

VIDEO: Lauris Reinikis ir Liepa Mondeikitė „Apkabink dar“
Peržiūrėti video youtube.com
VIDEO: Lauris Reinikis ir Liepa Mondeikitė „Apkabink dar“
Peržiūrėti video youtube.com
Žmonės.lt
Komentarai: 22
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt