Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Neteisėtai padaryti“ pristato skandalingo vaizdo klipo anonsą

 „Neteisėtai padaryti“
Roko Miliaus nuotr. / „Neteisėtai padaryti“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pavasarį debiutinį albumą „Skandalas“ pristačiusi dainuojančių mimų grupė „Neteisėtai padaryti“ jau šią savaitę pristatys ir pirmąjį vaizdo klipą, o šiandien gerbėjams pateikia klipo anonsą. Skandalistų etiketę sau klijuojantys ironiškieji mimai žada, kad ir vaizdo klipas bus ne tradicinis.

„38 vaikai vienai dienai atsidūrė suaugusiųjų pasaulyje – ne visai legalių dalykų pilname klube, kuriame žaidžiamas pokeris iš saldainių, vyksta nelegalios mimų kovos, ant stalų stovi spalvoto vandens gėrimų taurės, o ore sklando dūmai“, – klipo atmosferą apibūdina grupės nariai. Pasak jų, veiksmas vyksta labai rimtai nusiteikus, tačiau įvykiai – juokingi ar net absurdiški, kuriamas kontrastas dainai.

Vaizdo klipas nufilmuotas dainai „Galvotas“, kuri yra apie žmogaus kaukes, kai bandome slėptis po šypsena, nuslėpti savo silpnumą, nepasitikėjimą, baimes. Tuo tarpu vaizdo klipe pagrindinį vaidmenį atlieka vaikai, kurie imituoja suaugusiųjų pasaulį ir jų silpnybes.

Pirmojo grupės „Neteisėtai padaryti“ vaizdo klipo pristatymas vyks jau lapkričio 27 dieną kino teatre „Pasaka“. „Filmavimo rezultatas atrodo įspūdingai, kelių minučių vaizdo klipe sutalpintos idėjos atskleistos taip, kad kas kartą žiūrint galima surasti vis naujų prasmių“, – teigia grupės nariai.

VIDEO: Neteisėtai Pdaryti - "Galvotas" vaizdo klipo anonsas
Neteisėtai Pdaryti - "Galvotas" vaizdo klipo anonsas

 

Komentarai
Temos Muzika
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt