Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje koncertuos elektroninės muzikos grupė „Moderat“

„Moderat“
„Olaf Heine highres“ nuotr / „Moderat“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Į Lietuvą atvyksta viena didžiausių elektroninės muzikos grupių – „Moderat“.

„Tai, kad „Sol Live“ renginių serijos dėka į Vilnių pagaliau galime pasikviesti tokius elektronikos grandus, man byloja apie tai, kad Lietuva tampa nebe aktualios muzikos renginių užribiu, o pilnaverte žaidėja. Mums tai yra labai svarbu“, – sako muzikantas ir prodiuseris Victoras Diawara.

„Moderat“ – tai dviguba jėga: Modeselektor ir Apparat! Niekas turbūt plačiau ir su tokia energija neišvežė Berlyno elektroninės scenos į pasaulį kaip šie du vardai, o dabar jie dar ir viename darinyje atvyksta į Vilniaus Naujamiestį.

Pernai turėjęs įvykti „Moderat“ turas buvo atšauktas dėl traumos, kurią motociklo avarijos metu patyrė Apparat. Šiemet šis turas buvo pratęstas ir papildytas naujomis kryptimis. Tarp jų atsidūrė ir Vilnius.

„Šio turo tęsinį grupė pavadino „Festival Tour“, tačiau Vilniuje tai bus unikalus „Moderat“ šou. Kita vertus, labai glosto širdį matyti „Lofto“ datą tarp jų pasirodymų „Roskildės“, „Sonar“, „Rock Werchter“, „Primavera Sound“ ir daugelio kitų visame pasaulyje žinomų festivalių“, – sako V. Diawara.

Beje, „Moderat“ – ne tik muzikinis projektas, bet ir vizualus reginys. Su grupe kartu keliauja dar dešimt žmonių, kurie rūpinasi ne tik garsu, bet ir vizualizacijomis, kurias sudaro keturgubas ekranas, lazeriai ir kosminės projekcijos.

Daug metų Lietuvoje lauktas koncertas įvyks birželio 20 d. menų fabrike „Loftas“.

 

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt