Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aktorė Ineta Stasiulytė pravirkdė smurtautoją

Ineta Stasiulytė
BFL/Karolio Kavolėlio nuotr. / Ineta Stasiulytė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Policininke tapusi garsi aktorė ir šokėjo Deivido Meškausko mylimoji Ineta Stasiulytė pradėdama patruliavimą Vilniaus rajone nė negalėjo įsivaizduoti, kad netrukus savo žodžiais pravirkdys agresyvų girtą vyrą, pakėlusį ranką prieš savo žmoną.

„Kai jis blaivus, tai viskas gerai, bet kai tik išgeria, pasidaro nevaldomas ir muša mane. Nebegaliu taip toliau gyventi, todėl parašiau skyrybų prašymą, tai jis dėl to visai pasiuto“, – atvykusiam policijos pareigūnų ekipažui skundėsi smurtautojo žmona.

Neblaivus sutuoktinis, savo namuose išvydęs policininkus, juos puolė kumščiais. Nenurimo net ir tramdomas trijų policininkų, surakintas antrankiais ir pasodintas į tarnybinį automobilį: neužsičiaupdamas keikė pareigūnus ir TV3 laidos „Žvaigždė policininkas“ filmavimo komandą.

„Atrodote gražus ir normalus vyras. Kodėl taip negražiai elgiatės ir net žmoną mušate? Galėtumėte būti nuostabus vyras. Tikiu, kad toks anksčiau ir buvote. Nesuprantu vyrų logikos – kam mušti mylimą moterį?!“ – su smurtautoju kalbėjo Ineta.

Aktorės atkaklumas ir žodžiai apie meilę, pagarbą bei atsidavimą galiausiai vyriškį pravirkdė. „Aišku, buvau geras vyras. Mes jau 24 metus susituokę ir aš vis dar myliu savo žmoną“, – apsipylęs ašaromis kalbėjo jis.

„Rėkimu ir mušimu nieko nepakeisite. Juk nesate žvėris, jūs – žmogus! Pabandykite pasikeisti“, –ragino aktorė.

Taip pat laidoje – kvapą gniaužiantys įvykiai su dainininke ir žurnaliste, išpopuliarėjusia muzikiniame realybės šou, – Donata Baltrušaityte priešakyje: Kauno centre atvira liepsna degantis automobilis, dėl įmontuotos dujų įrangos bet kurią akimirką galintis išlėkti į orą, ir gatvėmis klaidžiojantis neblaivus jaunuolis su užtaisytu šaunamuoju ginklu ir jame užstrigusiu šoviniu!

„Svarbiausia, kad viskas baigėsi laimingai. Policijos pareigūnų ir gaisrininkų drąsa, greita reakcija ir patirtis padėjo išvengti aukų“, – apie įspūdingą darbo dieną policijoje pasakojo Donata.

Tuo tarpu aktoriui Almantui Šinkūnui teko akis į akį susidurti su girtutėliu nepilnamečiu. Jis pamėgino paauglį vesti į doros kelią. Vaikinas akis draskė savo motinai ir tėvui, grasino policijos pareigūnams. 

„Nesikeik! Ar žinai, kad mama dėl tavęs turės mokėti baudą? Ir čia jau ne pirmas kartas! Gaila, baisu ir pikta, kad taip elgiesi! Susimąstyk!“ – neblaivų jaunuolį auklėjo A. Šinkūnas.

Užtaisytas ginklas, ašarinės dujos, degantis automobilis, krokodilo ašaromis verkiantis chuliganas ir kvapą gniaužiantys žvaigždžių nuotykiai – tik dokumentinės realybės dramoje „Žvaigždė policininkas“, jau rytoj, lapkričio 17-ąją, 20.30 val. per TV3!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt