Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Alanas: norite pamatyti mane nuogą – to niekada nebus! (nuotraukos)

Alanas Chošnau
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Alanas Chošnau
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antradienio vakarą pirmą karto projekto „Žvaigždžių duetai“ istorijoje dalyviams leista apsikeisti poromis. Taip vienam vakarui iširo, anot Ingos Jankauskaitės, „vienintelis šeiminis duetas“: Alanas Chošnau paliko Aidą Žiliūtę ir uždainavo su Giedre Balutyte.

„Man jūsų duetas pasirodė labai susidainavęs – mano sielai labai tiko jūsų bendravimas. Jūs – žavinga pora“, – pirmą kartą dainavusį duetą išgyrė komisijos narė Kristina Kazlauskaitė.

Tuo tarpu Inga Valinskienė pakritikavo Alaną, tikindama, jog jai kažko pritrūko, kad „pakirstų pakinklius“.

„Tai, kas vyko tarp jūsų šįvakar, beveik patiko. Tik Alanas buvo atsainokas ir neparodė visko, ką jaučia...“ – priekaištavo Seimo narė.

„Inga, aš, kaip vyras, niekada neparodysiu visko iki galo! Jūs norite mane nuogą pamatyti – šito niekada nebus. Net jei Arūno šalia nebūtų“, – jausmingai reagavo Alanas.

O štai Giedrė tikino, kad su nauju partneriu galėjo būti kitokia. „Išsipildė mano svajonė. Su kiekvienu dueto partneriu gali atrasti naujų spalvų ir šalia Alano man tai pavyko“, – džiaugėsi Giedrė.

Simpatijas jai, nepaisydamas kritikos, rodė ir Alanas. „Man labai patiko su Giedre dainuoti, ji – labai šilta, jauki moteris, pagaunanti emociją. Mums kartais užtenka tik susižvalgyti ir ji jau žino, apie ką mes čia... – išdavė užkulisius A.Chošnau. – Aš nieko prieš būti Giedrės išnaudojamas ir ateityje.“

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt