Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Andrius Šedžius iš Lino Karaliaus paprašė pažymos, kad šis nevartoja narkotikų

Laidos  „Valanda su Rūta“ filmavimai.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Laidos „Valanda su Rūta“ filmavimai.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pažymos iš Lino Karaliaus Seimo milijonierius paprašė populiariame pokalbių šou „Valanda su Rūta“, kurį LNK rodys jau šį ketvirtadienį.

LNK išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad laidoje A. Šedžius pareiškė, kad jam kelia įtarimų kai kurių Seimo narių sveikatos būklė, jie elgiasi taip, lyg būtų priklausomi nuo narkotikų. Paklaustas, ar jis turi įrodymų apie Lino Karaliaus gyvenimo būdą, A. Šedžius  atsakė: „ Jeigu jis atneš pažymą, kad taip nėra, aš atsiprašysiu viešai“. 

Tačiau tokia galimybe suabejojo laidoje dalyvavęs žinomas prodiuseris Saulius Bartkus, kurio prodiusuojama laida „ Kakadu“ atskleidė Lino Karaliaus Tailando detektyvą. „ Jei už Liną Karalių kažkas kitas Seime spaudė balsavimo mygtuką, kodėl manote, kad jis pateiks savo tyrimų rezultatus?“, – klausė Bartkus.

Labai netikėtai šią dviprasmišką diskusiją užbaigė Seimo etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas, suabejojęs Andriaus Šedžiaus žodžiais. Algimanto Salamakino išvada prajuokino visą studiją: „ Linui Karalius tikrai metė šį užsiėmimą, nes Indijos dievai draudžia ne tik gerti, bet ir vartoti kvaišalus“.

Šį ketvirtadienį pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ klausiama: „Ar Seimo nariai gali daryti, ką nori, ir niekas jų negali sutramdyti? Skandalai dėl prabangių nuomojamų automobilių, už mokesčių mokėtojų pinigus perkami brangūs servizai ir kitos gėrybės. Ir... atviras pasityčiojimas iš Seimo rinkėjų – vietoje darbo parlamente – egzotiška kelionė.

Laidos metu  Jūs galėsite pareikšti savo nuomonę ir balsuoti tiesiogiai „ Ar toks Seimas gali dirbti ir toliau?“. „Valanda su Rūta“ – ketvirtadienį 19.40 val.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt